Bitka kvůli ženě: Dostal nakládačku, pak soka ubodal! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 20. července 2025

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Bitka kvůli ženě: Dostal nakládačku, pak soka ubodal!

Soud Astapčuka poslal na 17 let do vězení.
Soud Astapčuka poslal na 17 let do vězení. (Foto ČTK – Michal Doležal, Policie ČR)

Bývalý kamarád Lotyš (†34) ho zbil, tak se mu za bílého dne v centru Prahy pomstil. Osmi ranami ubodal soka k smrti! Soud včera Bělorusa Aljaksandra Astapčuka (30) poslal na 17 let do kriminálu.

Oba muži spolu dříve kamarádili. 16. července 2015 se do sebe ale pustili jako největší nepřátelé. Nejdříve se pohádali, následovala rvačka. Po ní se Lotyš chystal odejít, Astapčuk se na něj však znovu vrhl. Tentokrát s nožem. Útok kousek od autobusového nádraží Florenc byl mimořádně brutální.

Soud uvedl, že Astapčuk neunesl porážku v bitce. „Pan obžalovaný zkrátka dostal více ran a zřejmě to cítil jako ponížení své mužské ješitnosti. To si nenechal líbit, a proto vytáhl nůž,“ uvedla soudkyně Kateřina Radkovská. Příčinou původní hádky byla údajně žárlivost – přítelkyně Lotyše se prý s Astapčukem intimně stýkala. Vraždu natočila televize
Svého soka Astapčuk ubodal před zraky kolemjdoucích. Ti si celý incident natáčeli na mobily, a část události natočila dokonce i Česká televize, která náhodou na místě v té době připravovala dokument.



Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry