Zabijáci z Paříže: Pokrytecký život v luxusu! Mnozí z nich Korán nikdy nečetli... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Zabijáci z Paříže: Pokrytecký život v luxusu! Mnozí z nich Korán nikdy nečetli...

Hasna Aitboulahcen (†26), Abaaoudova sestřenice. O náboženství nikdy nezajímala, dokonce ani nečetla korán. Objevila se fotka, na níž leží ve vaně s odhaleným ňadrem, což korán zakazuje.
Hasna Aitboulahcen (†26), Abaaoudova sestřenice. O náboženství nikdy nezajímala, dokonce ani nečetla korán. Objevila se fotka, na níž leží ve vaně s odhaleným ňadrem, což korán zakazuje. (Foto: Reuters, ara)

Ve jménu Alláha zavraždili v Paříži 129 nevinných lidí. Sami teroristé ale kážou vodu a pijí víno. Právo šaría jim zakazuje alkohol, drogy, vraždy, krádež či cizoložství. Skutečnost? Někteří tito »praví muslimové« korán ani nečetli, za krádeže seděli, drogy a alkohol měli na denním pořádku a do nevěstinců chodili častěji než do potravin na nákup...

Přitom kdo islámské právo poruší, toho stihne krutý trest. Za krádeže se sekají ruce, za nevěru je trest ukamenování před očima rodiny (včetně dětí), za pití alkoholu je veřejné bičování a za rouhání rovnou sekají hlavy. Dívky nesmí chodit od 13 let do škol, ženy musí chodit zahalené, muži nosí předepsané oblečení a povinný je pro ně plnovous. Televize či západní hudba je pro jistotu zakázaná, protože je to prý nástroj satana.

Kořeny zla
Jak se z nevěřících stanou zarytí muslimové ochotní zavrhnout rodinu a obětovat vlastní životy? Mozky teroristům vymývaly například v bruselské čtvrti Molenbeek, v níž žili i někteří strůjci pařížského atentátu – Salah Abdeslam (26), Brahim Abdeslam (†31), Bilal Hadfí (†20) a Mohamed Khoualed (19). V této čtvrti žil i samotný mozek celého masakru – Abdelhamid Abaaoud (†27). Stejně jako je baštou islamistů v Sýrii město Rakka, v Evropě se stoupenci zla koncentrují právě v Molenbeeku. Jsou mezi nimi i tzv. kazatelé-salafisté, kteří volají po obrodě a očištění islámu. V ulicích Molenbeeku tak hlásají svou nebezpečnou ideologii vedoucí k potlačení práv a svobod nevěřících. A zřejmě úspěšně. Na teroristický útok se tam připravovalo už několik atentátníků. Včetně těch, co rozpoutali krveprolití v Paříži.


(Ne)věří v boha
Ne všichni z nich ale byli oddaní muslimové, za které se vydávali. Kdyby se totiž skutečně řídili tím, co žádají po svých ovečkách při náborech do řad Islámského státu (IS), mnohé z nich by už stihl nejeden přísný trest. Navíc vraždili ve jménu Alláha, v něhož dost možná ani nevěřili... Kdo z nich a proti čemu se provinil?

Přečtěte si
-bello-
22. 11. 2015 • 20:33

egyptanka ne Arabovi se nedá věřit jediný slovo. Nic ve zlým, ale mít dnes nick egypťanka , no nevím Jdeš s dobou ?

egyptanka
21. 11. 2015 • 22:35

Vím,že někteří pijí alkohol,kouří a jsou mezi nimi homosexuálové,stejně jako u zbytku populace. Jen předstírají,že jsou svatí. Schovávají se za Korán,ale jen jak se jim to hodí,podle potřeby. Bohužel se jim nedá věřit ani slovo.

hejhej
21. 11. 2015 • 16:09

Zabijáci, vrazi, vymyté mozky, jenom ne lidé.

eisenbieger
21. 11. 2015 • 09:58

v bruselu uz se dohodli ze na balkene to budou tridit , kdo podepise ze chodi do bordelu , strida baby , chodi chlastat a jejich baby budou aspon 1x do mesice zehejbat a s koranem nemaj nis spolecnyho smi vstoupit do EU kde pozna pozlatko imperialismu ...zbytek zpatky

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.