Terorista s dětskou tváří děsil už na Facebooku. Zrůdu v něm objevila učitelka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Terorista s dětskou tváří děsil už na Facebooku. Zrůdu v něm objevila učitelka!

Fotografie
Fotografie (internal)

Fotky z Facebooku odhalily soukromí jednoho z pařížských teroristů. Ještě před rokem zveřejňoval fotky z dovolené a pil koktejly s paraplíčkem, v pátek se odpálil u pařížského stadionu.

Dvacetiletý džihádista s dětskou tváří Bilal Hadfi byl nadšeným fanouškem Realu Madrid. I proto se možná vydal zabíjet na stadion Stade de France plný lidí. Nakonec se odpálil přes 400 metrů od svého cíle u prodejny hamburgerů a nikoho naštěstí nezranil.


Z jeho dnes už zrušeného facebookového profilu šel strach. Mladík, který si nechal říkat i Abu Moudjahid Al-Begiki. Otec belgických džihádistů, zveřejňoval fotky plné zbraní už dlouho před činem. Podobně jako další belgičtí a francouzští občané se radikalizoval při pobytu v Sýrii. Hadfi do země ISIS odjel letos, týden po lednových útocích na Charlie Hebdo v Paříži. Už loni si ale na svůj Facebook začal nahrávat fotografie, ve kterých míří na dovolené u hotelového baru vzduchovkou. Pak si změnil ale profilovou fotku na těžší kalibr – kalašnikov!
Zvrat v jeho životě přišel, když v roce 2014 končil střední školu a začal se zajímat o politiku. Tehdy zveřejnil fotografie vandalů na policejním autě, ke kterým napsal „Do p*dele s policajtama!“ Nakonec se jeho život zvrtl a Hadfi přestal poslouchat hudbu, kterou nazval hříchem, a veřejně podporoval teroristickou organizaci z Nigerie Boko Haram. Sám ale na loňských fotkách pije koktejly, opaluje se u bazénu a baví se s přáteli... Když vyjádřil svůj souhlas s masakrem v redakci Charlie Hebdo, jeho učitelka ze střední začala mít vážné obavy. „Řekl, že to co se stalo, bylo správně, protože ten časopis urazil jeho náboženství,“ prohlásila. Jenže její varování a prosby o zákrok byly marné. O týden později, na jaře roku 2014, už Hadfi trénoval v Sýrii po boku dalších teroristů. A do Belgie se odsud vrátil s jediným cílem – vraždit.

Přečtěte si
-bello-
19. 11. 2015 • 00:37

Takových je po Praze hafo !Kdo se v tom má vyznat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.