FUJ! FUJ! FUJ! Tohle v záchodě rozhodně vidět nechcete! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

FUJ! FUJ! FUJ! Tohle v záchodě rozhodně vidět nechcete!

Vetřelec!
Vetřelec! (Foto: Profimedia.cz)

To tak jednou chlápek přijde domů a naordinuje si relax na záchodě. Přijde, uvelebí se, začne hrát hry na mobilu a najednou…

Je slyšet šramot vycházející přímo z mísy! Pravda, účinek to mělo, málem se na místě po…. V posledních chvíli se však týpek vzepřel potřebě a s křikem z koupelny utekl! Venku se mu to rozleželo a rozhodl se, že nemůže ječet jako malá holka.

Představil si sám sebe v kostýmu Batmana a se zapnutou kamerou vyrazil vstříc nebezpečí. Spatřil, jak se v míse něco hýbá. A po chvíli se to snažilo dostat ven! Byl to vetřelec!

Takže vážení, pokud doma Batmana nemáte, rozhodně nevyhazuje do mísy zbytky jídla. Tito vetřelci jsou totiž neuvěřitelně rychlí a není pro ně až takový problém, vyšplhat se z kanalizace do toalety. Dokážou zadržet dech až na několik minut, a to je dostatečně dlouhá doba na to, aby se najednou objevili u vás v koupelně.

A pokud máte dost odvahy, můžete se podívat na nesestříhané záběry, natočené neohroženým Batmanem!

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.