Slovák (52) přemluvil dvě nezletilé, aby mu odřezaly penis: Na co je zlákal?

Zřejmě ne úplně psychicky zdravý muž se domluvil se dvěma šestnáctiletými dívkami, aby ho zbavily přirození. Zřejmě jim to nepřipadlo zvláštní, a tak se společně odebrali do rodinného domu mužova otce, kde začali společně popíjet.
Muž z východoslovenského Trebišova nabídl děvčatům za "operaci" v přepočtu 2700 korun, což jim připadlo jako lákavá nabídka. "Chtěl se stát ženou. Peníze jsme chtěly, tak jsme mu to udělaly," potvrdily dívky v TV Markíza a bezprostředně po činu, kdy muž začal silně krvácet, utekly pryč.
Otec výstředníka po příchodu domů okamžitě zavolal záchranku. "Pacient byl přivezen s poraněným pohlavním údem. Ihned absolvoval chirurgický zákrok, momentálně je ve stabilizovaném stavu," potvrdil mluvčí nemocnice. Jedna z dívek se doma údajně nepochlubila, druhé se rodiče zastávají, že se nechala zmanipulovat. Muž se již v minulosti před ženami obnažoval a byl známou firmou. Pokud se nepotvrdí, že muž dívky k činu přesvědčil, budou trestně stíhány.