Šílený hrobník: Unesl kolegyni a chtěl zastřelit šéfa | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 25. května 2022

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Šílený hrobník: Unesl kolegyni a chtěl zastřelit šéfa

Hrobník Květoslav M.
Hrobník Květoslav M. (Foto Aha! – Jan Nováček, PČR)

Hrobník Květoslav M. (57) z Prostějova neunesl vyhazov z práce a rozhodl se mstít. Chtěl zlikvidovat svého šéfa a pak spáchat sebevraždu. Plán mu naštěstí nevyšel, přesto si odsedí 6,5 roku v base!

Dostal padáka, protože bez omluvy nepřišel pět dní do práce. Přesto vymyslel krutý plán. Vzal tajně drženou 6mm flobertku s upilovanou hlavní a vydal se vedoucího sejmout. Předtím ještě sprovodil ze světa svého psa, prý aby netrpěl v péči cizích lidí. Po mordu hodlal spáchat sebevraždu!

V kanceláři ale popletený nešťastník s IQ 80 narazil jen na fakturantku Lenku L. Tu nejdříve s pistolí v ruce prosil o přímluvu. Pak ji přinutil odejít k sobě domů, kde mu žena slíbila, že nic neřekne a u šéfa se přimluví. Za odměnu ji vzal do hospody. Tam se ženě podařilo uniknout a následně zalarmovat policii. K vraždě tak naštěstí nedošlo.

„Kryl jsem šéfovo rozkrádání hřbitova. Viděl jsem mu zblízka pod nehty, a tak mě zlikvidoval,“ ukřivděně kňoural odsouzený Květoslav. Soudkyně v Brně mu včera napařila jen trest za únos, návrh obžaloby na trest za pokus o vraždu shodila ze stolu.

Přečtěte si
beladona
20. 12. 2014 • 01:38

myslím, že v AHA jsou "kolegové" nějak mimo. Fakturantka n e n í kolegyní hrobníka. To by musela být hrobařka

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.