Rocker z Olympiku Petr Janda (79): OKRADLI HO O VŠECHNO! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. ledna 2022

Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka

Rocker z Olympiku Petr Janda (79): OKRADLI HO O VŠECHNO!

Rocker Petr Janda: Ukradli mi peníze i doklady!
Rocker Petr Janda: Ukradli mi peníze i doklady! (Foto Aha! – Martin Hykl, Michal Protivanský, Daniel Černovský, Karel Kopáč)

Na předvánoční cestu s rodinou do Paříže dlouho nezapomene. Zpěvák Petr Janda (79) se hned dvakrát stal terčem zlodějů. Poprvé přišel jen o peníze, ale podruhé mu ukradli platební karty a všechny doklady. Zachránila ho fotka občanky v mobilu.

Vyrazil si s rodinou na romantický výlet a zůstaly mu oči pro pláč. Petra okradli hned na začátku, když kupoval po příletu několikadenní jízdenku na metro. „Chlap s nějakou visačkou se nám nabídl, že je koupí na svou kartu a my mu to dáme v hotovosti. Vzal si 190 eur a my pak zjistili, že máme jízdenky jen na jednu cestu metrem,“ postěžoval si Janda.

Petr Janda vyvedl krásnou Alici: Dnes mám hodně vysokou cenu!

„Nebyli jsme v Paříži poprvé. Hned v hotelu nás varovali před krádežemi všeho druhu,“ popsal lídr skupiny Olympic Aha!. „Proto dávám věci do trezoru. Jenže doklady mi zmizely při cestě na letiště. Měl jsem všechno v peněžence v přední kapse kalhot. Šla strašně špatně vyndávat, nechápu, jak to zloděj dokázal “ vysvětlil situaci Petr. 

Okraden ve vlaku

Na letiště jeli vlakem. Jenže bylo hrozně nabito. „Dcera Rozárka se nedostala dovnitř, úplně se ve mně zastavila krev, tak jsem ji honem tahal za bundu z nástupiště k nám do vagonu,“ líčil Janda drama ve francouzské metropoli. „Přede mnou stál nějaký muž s kufrem, musel to být on. Zatarasil mi cestu. Potom říká kámoška, že nemá mobil. No a já zjistil, že nemám šrajtofli,“ dodal zničeně zpěvák.

Petr Janda: Na Janečkovu oslavu obul 20 let staré boty ze svatby!

Občanka v mobilu

Zachránilo ho, že má prozřetelně nafocenou občanku v mobilu, který mu naštěstí zůstal. V zemích EU to stačí a dovolí vám odletět. „Přitom jsem fakt opatrný, s Olympikem jsme projeli svět, a vidíte, stejně vás dostanou. Nevím, co lidem poradit. Dát si peněženku na řetěz a nemít všechno pohromadě. Říkal jsem manželce Alici, že aspoň ví, co mi má dát k Ježíšku. Novou peněženku,“ dodal Janda.

O cestovní pas přišel v pračce

V roce 2015 měl Petr problém s doklady pro změnu v Americe. Na turné s Olympikem si nechal vyprat sako a pas nechal v kapse. Tehdy mu pomohl konzulát a muzikant dostal po třech týdnech nový, aby mohl odletět domů.

 Přečtěte si
14TONY
30. 11. 2021 • 18:55

A nejen to, ještě "cenzuroval" kamarádům-kolegům, to, co chtěli zpívat! To je pěknej prevít!

jirter
30. 11. 2021 • 12:50

Tomuto starému troubovi, který neustále podváděl svoji první manželku to přeji. Přeslala jsem ho mít ráda, když se začal projevovat jako politickej kabátník. Vždy se nechá podlézavě slyšet s velkou chválou na někoho, u koho čuje, že bude momentálně u moci. Falešná osůbka.

-bello-
29. 11. 2021 • 11:02

Bože můj , tady asi v diskuzi dost chudých lidí, jak kostelní myš.Jinak by tak šíleně nešli po každým , kdo má víc, než oni.

Proč by Janda jezdi v Paříži taxi a utrácel, když může využít jejich MHD ?
Tohle co jsem řekla pochopí ale jen bohatí. Chudí jsou chudí mj. i proto, že rozhazují za něco, co mohou řešit úsporněji A tak si jeden den s "mámou " prohlíží " panoramata " z taxíku ať to stojí co to stojí a druhej den mají jen na párky. Kromě toho - město poznávám " na ulici " ne z taxi, nebo hotelového pokoje !
Janda a Olympic byli fantastický a s minulým režimem jděte do háje! Klidně do mě!
A do Paříže necestuijte.Je tam špína a potkani všude.Francouzi prchají sem.Postavila bych opět hranice.

-bello-
29. 11. 2021 • 10:44

backora
--------
kristepane Vy/Ty jsi vůůůůl !
Makej a budeš mít taky !

amej
26. 11. 2021 • 10:57

Jandu mám celý život ráda, ale naprosto nechápu ten úlet nechat si koupit lístky od "někoho" na kartu ( pár euro ušetřit) , když už stojím v řadě. A další věc, kterou nepochopím je ta, proč se tahají narvaným vlakem a nevezmou si raději taxíka na letiště.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.