Hvězda Tváře Honza Kopečný opět obnažil hruď! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. února 2023

Svátek slaví Hynek, zítra Nela

Hvězda Tváře Honza Kopečný opět obnažil hruď!

Jan Kopečný
Jan Kopečný (Foto pro Aha!: P. Machan, ara)

Může si připsat další skalp! Muzikálový zpěvák Jan Kopečný (28) na své vyrýsované tělo ulovil další fanynku. Tentokrát pro něj v show Tvoje tvář má známý hlas vzdychala světoznámá česká topmodelka Karolína Kurková (33)!

Sundal tričko a země se zachvěla. Erotické vibrace pod nohama překvapivě cítila hlavně vyhlášená kráska, která ve třetím díle Tváře zasedla mezi porotce. Řádění polonahého Kopečného coby rappera Jasona Derula (27) přihlížela se zvlášť dychtivým pohledem. Neodradily ji ani hlášky typu: „Mluv na mě sprostě!“ Hned po skončení jeho výstupu se neudržela a začala s ním nepokrytě koketovat.

„To je fakt tvoje opravdové tělo, nebo je umělé? Můžu si sáhnout?“ spustila na udýchaného zpěváka. Pak si ho přitáhla k sobě, začala ho jemně hladit a nešetřila při tom chválou! „Bylo to super, líbilo se mi, jak ses hýbal,“ libovala si vzápětí. Další hodnocení poroty tak nadšený Honza už možná ani nevnímal, z obdivných slov Karolíny byl totiž v sedmém nebi. „Myslím, že snem každého muže je, když si na něj chce sáhnout světová supermodelka. A mně se tohle stalo,“ svěřil deníku Aha! Kopečný po natáčení nového dílu show, který uvidíte dnes na Nově.

 Tohle jste v televizi neviděli! Vystřižená scéna se Špinarovou v Tváři!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
anonymus
16. 9. 2017 • 18:09

Na své si přijdou spíš kluci, protože tenhle panáček je na ženy maximálně alergický

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.