Mihulová (51) boxerkou: Pocta mrtvému! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 29. května 2022

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Mihulová (51) boxerkou: Pocta mrtvému!

Box je pro postavu Aleny Mihulové velkým koníčkem.
Box je pro postavu Aleny Mihulové velkým koníčkem. (Foto: TV Barrandov, ara)

Jde do všeho! Alena Mihulová (51) už není jen křehká zdravotní sestřička, do kterých ji často obsazují. Kvůli nové seriálové roli se rozhodla naučit boxovat! „Musím se přiznat, že jsem seriál vzala právě proto,“ svěřila herečka, která v nových dílech seriálu Doktorka Kellerová ztvární soudkyni Janu Ochotskou, jež se odreagovává v ringu.

Herečka má k tomu osobní důvod. „Můj tatínek byl totiž v boxu juniorským mistrem Moravy v muší váze! Nikdy mě ale na box nevzal, ani nevím proč. Asi měl pocit, že to není nic pro holčičku,“ prozradila Mihulová, které se tak plní dětský sen. „Táta už tady dvacet let není a mně se zdálo, že to bude pěkný oblouk, když teď začnu boxovat,“ svěřila Alena, jež přišla na konci minulého roku také o maminku.

Přestože by se mohlo zdát, že křehké herečce drsný sport příliš nepůjde, opak je pravdou. „Mám za sebou prvních pár hodin s trenérem Ondřejem Pálou, který je ke mně tak vstřícný, že mě to strašně chytlo. Aby ne, když to mám v krvi, jak poznamenal i můj trenér, aniž by věděl, že se můj tatínek pohyboval v ringu,“ prozradila herečka, která se jako soudkyně Ochotská poprvé představí už dnes ve 20:15 na TV Barrandov.

Trénuje ji ranař Pála
Boxer Ondřej Pála (32) je český boxer v nejtěžší váhové kategorii nad 91 kg. V dosavadní profesionální kariéře absolvoval 26 zápasů, z nich 24 vyhrál (v 18 duelech soupeře knokautoval). Kromě boxu zkoušel také judo, thai box a jiu-jitsu.

Video: Alena Mihulová přiznala, jak se jí točilo v anglickém jazyce.

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.