Vančurová a Harapes: Milenci po 40 letech! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. prosince 2022

Svátek slaví Barbora, zítra Jitka

Vančurová a Harapes: Milenci po 40 letech!

Po čtyřiceti letech jsou z kolegů ti nejlepší přátelé.
Po čtyřiceti letech jsou z kolegů ti nejlepší přátelé. (Foto: Herminapress.cz, ara)

Hned dvě výročí má letos Vlastimil Harapes (69). V létě oslaví sedmdesátku a zároveň si připomene, že před 40 lety natočil s Martou Vančurovou (67) film Den pro mou lásku.

„Moc ráda na natáčení vzpomínám. Hráli jsme životní partnery, kteří procházejí těžkou zkouškou. Díky Vlastíkovi jsem pak objevila kouzlo baletu, kterému podléhám pořád,“ přiznala herečka. A byl to právě baletní mistr, kdo jí byl oporou, když v roce 2000 bojovala s rakovinou prsu. Držel Martu psychicky nad vodou, doprovázel ji na chemoterapie. „Patří mu můj dík za přátelství,“ dodala Vančurová.


Už se nemůže dočkat velké narozeninové oslavy, kterou pro jubilanta chystají 12. července ve Státní opeře Praha. Večer se jmenuje A tančím dál a kromě Marty v něm vystoupí také Harapesova exmanželka Hana Zagorová (69), zpěvačka Leona Machálková (48), herec Jaromír Hanzlík (68) či režisérka Marie Poledňáková (74).

Chtěl to ututlat
„Myslel jsem, že to proběhne komorně s hrstkou přátel,“ svěřil deníku Aha! Harapes, který chtěl své jubileum ututlat. Ze sedmdesátky strach nemá. „Je to jen strašlivé číslo. Už jsem se začal těšit na setkání s přáteli,“ dodal.Přečtěte si
-bello-
21. 4. 2016 • 10:12

Harapes vypadá líp a chlapsky vyrovnaně. Vzhledem strčí Margitu do kapsy Slovák Margita je jak věčně se bouřící dítě táhnuté za ruku a vypadá to, že 70 je spíš jemu! Že jsou gayové to neřeším, to je úplně fuk!!!!! Jen blbci, prvoplánově urážejí gaye nebo lesby.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.