Marta Vančurová (66) nezvykle o politice: Krize? Babiš? Tak já vám něco povím... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Marta Vančurová (66) nezvykle o politice: Krize? Babiš? Tak já vám něco povím...

Herečka Marta Vančurová si v životě prošla určila priority a pomáhá druhým.
Herečka Marta Vančurová si v životě prošla určila priority a pomáhá druhým. (Foto Aha! – Martin Hurda, herminapress.cz)

Marta Vančurová patří k těm českým herečkám, které mají přirozený respekt publika i kolegů. Vznáší se kolem ní jakási duchovní aura, dokázala se úspěšně poprat s rakovinou v době, kdy jí opustil manžel a najdeme na ní leccos dalšího zajímavého. Málokdy se ovšem vyjadřuje k naší politické scéně. Jaký má tedy názor?

Když se podíváme na rozložení sil v České republice, mohlo by to působit, že máme dva ministerské předsedy, i když jeden z nich je oficiálně ministrem financí. Předseda ANO je některými vnímán kontroverzně hlavně kvůli údajnému střetu zájmů. "Politický život... To jsou často věci, kdy člověk ani neví, zda je pravda to, co říká nějaký konkrétní politik, takže se neodvážím hodnotit ani Andreje Babiše, když nevím, jaká je kolem něj pravda. Ale souhlasila bych s tvrzením, že jakési uklidnění ve společnosti nastalo, ale možná je to jen mým věkem. Zdá se mi, že se politici snaží pracovat," zamýšlí se herečka v rozhovoru pro ParlamentniListy.cz.


Nějaké ekonomické krize a strašáci Evropské Unie jdou mimo ní a Marta Vančurová se raději věnuje skutečným věcem a problémům. "Já už se nebojím ničeho, už jsem srovnaná v životě. Ale myslím si, že je rozhodující to, když má někdo pozitivní cíle a když pro jejich dosažení také něco dělá. Já se ale přiznám, že v tomto tak ambiciózní nejsem, takže se snažím třeba nakrmit kočky na chalupě, bezdomovce a pomáhám, kde můžu. Abych měla pocit, že něco dělám i pro ostatní. A když to neumím dát lidem, tak to dávám alespoň zvířatům. Každý, kdo se snaží o něco pozitivního, tak se mu splnění cílů sice nemusí vždy povést, ale ona „cesta“ je v životě důležitá," říká a má recht.Přečtěte si
lalia
23. 8. 2016 • 14:20

Bella,napsala jsi to na 100%.Topolánkova vláda nás pohřbila všechny.Kdy už se dočkáme,aby byli potrestáni?Nakonec Nečas navázal měl jeho školu,pokračovalo to.Snad se dočkáme,že to někdo vyšetří a potrestá spravedlivě a nezamete pod koberec.Je to vůči daňovým poplatníkům velká sviňárna.Doufala jsem v Zemana i Sobotku.

bella.
12. 5. 2015 • 23:43

keep tohle stojí za to si přečíst.kdysi jsem to četla, tak se mi to vybavilo : http://www.prvnizpravy.cz/sloupky.php?id=6acab86e-cfce-11e0-8ec4-00259038e91e Že je Schwarzenberg hulvát, je ale ještě to nejmenší. Je to také nebezpečný hulvát s nebezpečnými konexemi a nečistými záměry. Huhlání, které může být pro někoho roztomilé, a rádoby vtipné bonmoty (nad kterými se redaktoři pravodoláskařských novin tetelí) nemohou zakrýt pravou podstatu Schwarzenberga coby člověka, který v nejvlastnějším smyslu slova opakovaně a dlouhodobě zrazuje české národní zájmy.

bella.
12. 5. 2015 • 23:11

1pravda1 zalistuj dál , co takhle Topolánkova vláda a jejich nesmyslné zahraniční cesty pomalu tryskáč ?Co Topolánek sám a jeho rodinka ta jeho Talmanová?Zapomněla jsi na Renátu Veseckou , státní zástupkyni ?A zapomněla jsi na " bílého koně " Parkanovou ?Nezapomeň tykadýlko Langera, ten se sakra na nás podepsal a vem BémaSečti kolik Kč nás stáli, kolik prošustrovali a kolik se vytratilo odklonem?To je Topolánkova vláda, kde byl nejen Kalous a Šláfnberg,

jity
12. 5. 2015 • 13:10

Výstižně napsáno, ale bohužel Kalous a hajaja jsou tam pořád, tyto dva lidé ještě neprokoukli.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.