Marta Vančurová (66) nezvykle o politice: Krize? Babiš? Tak já vám něco povím... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Marta Vančurová (66) nezvykle o politice: Krize? Babiš? Tak já vám něco povím...

Marta Vančurová patří k těm českým herečkám, které mají přirozený respekt publika i kolegů. Vznáší se kolem ní jakási duchovní aura, dokázala se úspěšně poprat s rakovinou v době, kdy jí opustil manžel a najdeme na ní leccos dalšího zajímavého. Málokdy se ovšem vyjadřuje k naší politické scéně. Jaký má tedy názor?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lalia
23. 08. 2016 14:20

Bella,napsala jsi to na 100%.Topolánkova vláda nás pohřbila všechny.Kdy už se dočkáme,aby byli potrestáni?Nakonec Nečas navázal měl jeho školu,pokračovalo to.Snad se dočkáme,že to někdo vyšetří a potrestá spravedlivě a nezamete pod koberec.Je to vůči daňovým poplatníkům velká sviňárna.Doufala jsem v Zemana i Sobotku.

slecnadashwoodova
12. 05. 2015 01:49

blbost
ked clovek nieco prezije a najde svoju zivotnu rovnovahu, pochopi, ze prezit zivot v strachu je blbost, mozes sa bat kolko chces, nestastiu nezabranis, ak sa ma stat, stane sa
vancurova hovori o sebe, ak ma deti, uz su dospele, maju svoj zivot, preco by mala zit v ustavicnych obavach a strachu o ne? comu tym zabrani? to, ze niekoho milujeme sa da prejavit aj inak, nez sa furt o nich triast, ludia v jej veku vedia, ze cas plynie a zivot je pomijivy ...

ivoadler
11. 05. 2015 19:32

Vančurová: je mi 66 a už se ničeho nebojím. Já: jsem starší než Vančurová a pořád mám strachu dost. Asi nemá nikoho, o koho by se bála.

1pravda1
11. 05. 2015 12:23

To, co jsme zažili s Nečasem a Kalouskem snad už nikdy více!!! Jeden prosazoval zájmy církví a druhý zájem svého přirození a poslouchal Kalouska a milenku na slovo, hrůza

smazan_20150608
11. 05. 2015 13:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
12. 05. 2015 13:10

Výstižně napsáno, ale bohužel Kalous a hajaja jsou tam pořád, tyto dva lidé ještě neprokoukli.

smazan_20150608
12. 05. 2015 14:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bella.
12. 05. 2015 23:43

keep
tohle stojí za to si přečíst.kdysi jsem to četla, tak se mi to vybavilo :

http­://www­.prvniz­pravy­.cz/sl­oupky­.php?i­d=6a­cab86e-cfce-11e0-8ec4-00259038e91e

Že je Schwarzenberg hulvát, je ale ještě to nejmenší. Je to také nebezpečný hulvát s nebezpečnými konexemi a nečistými záměry. Huhlání, které může být pro někoho roztomilé, a rádoby vtipné bonmoty (nad kterými se redaktoři pravodoláskařských novin tetelí) nemohou zakrýt pravou podstatu Schwarzenberga coby člověka, který v nejvlastnějším smyslu slova opakovaně a dlouhodobě zrazuje české národní zájmy.

bella.
12. 05. 2015 23:11

1pravda1
zalistuj dál , co takhle Topolánkova vláda a jejich nesmyslné zahraniční cesty pomalu tryskáč ?Co Topolánek sám a jeho rodinka ta jeho Talmanová?Zapomněla jsi na Renátu Veseckou , státní zástupkyni ?A zapomněla jsi na " bílého koně " Parkanovou ?Nezapomeň tykadýlko Langera, ten se sakra na nás podepsal a vem BémaSečti kolik Kč nás stáli, kolik prošustrovali a kolik se vytratilo odklonem?To je Topolánkova vláda, kde byl nejen Kalous a Šláfnberg,

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.