Lov na Gotta! Odvážná fanynka je schopná snad všeho! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Lov na Gotta! Odvážná fanynka je schopná snad všeho!

Fotografie
Fotografie (internal)

To, jestli se Karel Gott (76) účastní předávání Slavíků, stále není jasné. Pravděpodobnější je snad to, že tam bude jeho skalní fanynka Hannelore. Zdá se, že je schopná kvůli vstupu na ceremoniál udělat naprosto všechno…

„Volá nám, píše e-maily a včera u nás dokonce byla osobně. A vymýšlí si všemožné, jen aby získala vstupenku na sobotní slavnost,“ řekl Blesku Jaroslav Těšínský z pořádající agentury Musica Bohemica.


Neodbytná fanynka z Německa zkouší z agentury vymámit vstup na Slavíky všemi možnými kanály. Jednou se vydává za novinářku, za Gottovu nejlepší kamarádku… Letošní pokus se jí opravdu vydařil! Na agenturu zaútočila s tím, že je zpěvačka a ta má prý výsadní právo dostat se na Slavíky. Těšínský je ale neoblomný. Pokud se prý bláznivá Hannelore ve Státní opeře skutečně objeví, rozhodně se tam nedostane přes jeho agenturu.

Přečtěte si
hanainge
9. 1. 2020 • 08:52

Mezitim Karel Gott mi řekl, že mám pravdu s tím, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý a že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta. To, aby Ivana Macháčková byla manželkou Karla Gotta i aby Lucie, Charlotte Ella a Nelly byli dcerami Karla Gotta, bylo jenom falešné a hloupé divadlo na veřejnosti a nic víc.

mazd
1. 12. 2015 • 13:23

V Bohnicích není volné místo?

hanainge
30. 11. 2015 • 21:35

Článek s titulem „Lov na Gotta! Odvážná fanynka je schopná snad všeho!“ o mě není v pořádku, protože tento článek není pravivý a novináři s tím mne úplně nesmyslný urazili. Nikdo nemá právo, psát o mě lži!!! Pravda je, že vůbec nejsem bláznivá a nikdy jsem neřekla, abych byla novinářka. Pravda je, že jsem zpěvačka, protože jsem učila klasický zpěv jako koloraturní sopranistka v Darmstadtu a jsem měla velmi dobrou učitelku, která zazpívala i v Bayreuthu na festivalu Richarda Wagnera. Moje chování vůči Karlu Gottovi vždycky je absolutně v pořádku, což Karel Gott přesně ví a že jdu na koncertech je moje soukromá věc, která se týká novináři vůbec nic!!! Čtenáři deníku Aha! nemají žádné právo psát, abych byla nemocná i abych obtěžovala Karla Gotta, neboť nejsem nemocná a neobtěžuji Karla Gotta. Čtenáři mne neznají a proto nemůžou o mě usoudit. Dále není pravda, že jsem byla dne 26.11.2015 u agentuře Musica Bohemica, protože dne 26.11.2015 jsem byla v Německu. Ivana Macháčková je nemocná, protože vydává se za manželku Karla Gotta a už často nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže a padělat s Karlem Gottem. To se týká taky Českého slavíka ze dne 28.11.2015 a fotky v časopise Rytmus života, který dneska (30.11.2015) vycházel. Dne 28.11.2015 Karel Gott v skutečnosti jezdil jenom s šoférem na Slavíka. Moje kamarádka Juliana, která je Češka a která žije v Praze (její bratranec je zpěvák Peter Nagy), už dlouho má kamarádství s hudebníkem, který už dlouho spolupracuje s Karlem Gottem a tento hudebník se zná s Karlem Gottem i velmi dobře v soukromí. Tento hudebník potvrdil, že Ivana Macháčková opravdu není manželkou Karla Gotta, ale Ivana Macháčková pracovala pro Karla Gotta jenom na počitáč i jako uklízečka. Mimochodem oslavila Ivana Macháčková v Mnichově svatbu s jiným mužem a Karel Gott byl u toho jako svědek. Kamarádka paní Juliany má fotky svatby v Mnichově s Ivanou Macháčkovou a jiným mužem. Karel Gott nemiluje Ivanu Macháčkovou a obraceně. Ivana Macháčková chce Karla G

egyptanka
27. 11. 2015 • 22:21

Paní potřebuje odbornou pomoc. Jsem také velká fanynka Karla,ale nikdy bych si netroufla ho obtěžovat. Ta paní je nemocná.

brunos
27. 11. 2015 • 19:54

Kdyby to byla češka tipoval bych ji jako voličku TOP 09 jak je vymaštěná.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.