Karel Gott (76) bojující s rakovinou mízních uzlin: Pobyt v nemocnici trénoval s Ivanou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Karel Gott (76) bojující s rakovinou mízních uzlin: Pobyt v nemocnici trénoval s Ivanou!

Nehne se od něj na krok! V současné době je tím, kdo potřebuje pomoc, Mistr. Před deseti lety ale dělal pro Ivanu to, co teď ona pro něj. Když dostala akutní bolesti břicha, přivolal jí záchranku a týden za ní docházel do nemocnice.
Nehne se od něj na krok! V současné době je tím, kdo potřebuje pomoc, Mistr. Před deseti lety ale dělal pro Ivanu to, co teď ona pro něj. Když dostala akutní bolesti břicha, přivolal jí záchranku a týden za ní docházel do nemocnice. (Foto pro Aha! – Miloš Schmiedberger, ara)

Anděl strážný se zdravotnickým odznakem. Toho má Karel Gott (76) v podobě manželky Ivany (39) stále při sobě. Když naposledy oblékla uniformu sestřičky před kamerou, netušila, že se o tři roky později bude v nemocnici starat o manžela, bojujícího s rakovinou mízních uzlin.

V nejlepších rukou. V těch je vážně nemocný Slavík díky profesorovi Marku Trněnému i manželce Ivaně. Ta je totiž původně vystudovaná zdravotní sestra. „Není nic lepšího, než když je vaší zdravotní sestřičkou vlastní manželka,“ svěřil se Gott před třemi roky během natáčení seriálu televize Prima s pracovním názvem Městečko, který volně navazoval na Kameňáky. Projekt, ve kterém si zpěvák zahrál pacienta a jeho žena sestřičku, se sice nikdy nedostal na obrazovky, ale Karel jako by si v něm předpověděl svůj současný pobyt v nemocnici.  Ivana modrou uniformu sice dávno nenosí, ale pečovat o nemocné umí dokonale. V manželově případě to poprvé dokázala před 12 lety, když Gotta v den jeho 64. narozenin postihla drobná cévní mozková příhoda. Poskytla mu první pomoc, přivolala záchranku, a tím mu zřejmě zachránila život.

Autor:  zej

Přečtěte si
sugarbitter
28. 11. 2015 • 11:25

Není všechno o penězích, a účty se nakonec většinou platí.

-bello-
28. 11. 2015 • 00:16

je pověrčivej

qwertina
27. 11. 2015 • 22:24

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.