Karel Gott během léčby rakoviny. Manévry kvůli Slavíkům! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Karel Gott během léčby rakoviny. Manévry kvůli Slavíkům!

Manželka Ivana se o Slavíka skvěle stará.
Manželka Ivana se o Slavíka skvěle stará. (Foto: David Kundrát)

Vypadá skvěle, následky náročné léčby na něm nejsou znát, laškuje s rodinou na procházkách a oči má plné života. Přesto nad účastí Karla Gotta (76), který bojuje s rakovinou mízních uzlin, na slavnostním vyhlášení Českého slavíka visí jeden velký otazník. Organizátoři jsou jako na trní a musí být připraveni na všechny možné varianty.

„Neví se opravdu nic. Vše je jen a jen na panu Gottovi, jak se bude cítit. A hlavně, i kdyby se cítil dobře, tak záleží na tom, zda-li mu jeho lékaři vůbec dovolí se ve Státní opeře mihnout,“ řekl včera Aha! Jaroslav Těšínský, pořadatel Českého slavíka 2015. Jeho slavnostní vyhlášení proběhne už 28. listopadu v přímém televizním přenosu.


Od 25. října Mistr ležel v nemocnici a teprvé před týdnem ho po první sérii chemoterapií a biologické léčby propustili domů. Jeho organismus je velmi oslabený.
„S Karlem jsem mluvil a řekl jsem mu, že jsme připraveni na všechny varianty,“ pokračoval Těšínský s tím, že nejdůležitější je Slavíkovo zdraví. Na slavnostním ceremoniálu by snadno mohl chytit infekci.


Pořadatelé tak budou do poslední chvíle panikařit, zda-li se zpěvák zúčastní nebo ne a v tom případě si to žádá velké změny. „Scénář se tak může změnit v polovině přímého přenosu,“ vysvětluje Těšínský. Jak Aha! pořadatel Slavíků ještě sdělil, ani dopředu se teď neví, jestli v případě své nepřítomnosti Karel natočí zdravici či proběhne tzv. telemost. A co na složitou situaci říká moderátor Slavíků Libor Bouček (34)? „Podívejte, člověk nikdy neví. Já to mám v sobotu moderovat a třeba nebudu. Co když mě někde třeba srazí auto? Scénář nemůže být u přímých přenosů nikdy definitivní.“Přečtěte si
kolemdokola
24. 11. 2015 • 22:36

K vojenskému incidentu se odpoledne vyjádřil ruský prezident Vladimír Putin. "Dnešní ztráta je bodnutí do zad od kompliců teroristů. Jinak to prostě nemohu nazvat. Je zcela očividné, že náš letoun turecké území nijak neohrozil. Byl na misi, jejímž cílem je zlikvidovat mezinárodní teroristy operující v oblasti, z nichž někteří pocházejí z Ruska," uvedl Putin.

nicnezpravda
24. 11. 2015 • 16:04

Oči má plné života ? Mám přesně opačný názor..

ivoadler
24. 11. 2015 • 11:20

Vypadá skvěle? Vždyť vypadá jako králík před vivisekcí.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.