ŠOK! Nemocný Gott zrušil Slavíky: Nebude vystupovat! A neví, zda vůbec přijde... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. února 2023

Svátek slaví Hynek, zítra Nela

ŠOK! Nemocný Gott zrušil Slavíky: Nebude vystupovat! A neví, zda vůbec přijde...

Držitel 39. Českých slavíků Karel Gott.
Držitel 39. Českých slavíků Karel Gott. (Aha! - Marek Pátek)

Tohle asi nikdo nečekal! Karel Gott (76) zrušil své vystoupení na předávání Slavíků! A zatím vůbec neví, jestli alespoň na galevečer, který je až za měsíc, přijde! Znamená to jediné: operace břicha, kterou v úterý podstoupil v pražském IKEM, musela být těžká, a proto se na jeviště a mezi lidi jen tak nevrátí.

Když Gott po úterní operaci břicha nechal management zrušit svůj program na nejbližší období, všichni doufali, že na předávání Slavíků 28. listopadu už vystoupí. A přinejlepším, že si osobně odnese 40. Českého slavíka, kterého s největší pravděpodobností získá. Jenže všechno bude jinak!

„Pan Gott na Slavících zpívat nebude! To, jestli alespoň usedne v hledišti Státní opery, je nejisté,“ řekl Aha! šéf pořádající agentury Musica Bohemica Jaroslav Těšínský. Gott měl ve Státní opeře zazpívat v přímém televizním přenosu nový duet s Petrem Kolářem (48) To jenom láska zastaví čas. „Já pevně věřím, že Karel Gott alespoň usedne v hledišti! A nebo že natočíme nějakou zdravici či se uskuteční telemost. Neumím si bez něj Slavíky představit. Vždyť on tam všechny stmeluje,“ sdělil nám moderátor předávání cen hudební popularity Libor Bouček (34).

Gottův management se ke zrušení Mistrova vystoupení a případné účasti na Slavících nevyjádřil. Nicméně na jeho webových stránkách je skutečně u termínu předávání Slavíků napsáno ZRUŠENO! „Pan Gott je stále v nemocnici a ještě nějakou dobu bude,“ prohlásila už v týdnu zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová (33). A jasně tím řekla: Návrat pana Gotta na scénu jen tak nečekejte!

Šéf Slavíka Těšínský: Snad vystoupí za rok!

Na řediteli agentury Musica Bohemica, která Českého slavíka pořádá, bylo znát, že ho zrušené vystoupení Karla Gotta překvapilo.

Kdo vám to oznámil?
„Mluvil jsem s Ivanou. To je prostě věc, která se neřeší, to je naprosto samozřejmé za těchto okolností. Hlavně přejeme Karlovi, ať se brzy uzdraví.“

Jak je to s jeho účastí v hledišti?

„Zatím je to otevřené. Teď je strašně brzy tohle nějakým způsobem řešit, je to ještě měsíc. Ale vypadá to, že se Karel bude léčit dlouho... Budeme tedy doufat a těšit se na jeho vystoupení příští rok.“

Máte zprávy o jeho zdravotním stavu?

„Mám jen informace, která si přečtu na internetu nebo v televizi. Přejeme mu s celým týmem hlavně brzké uzdravení.“

Přečtěte si
simmmpy
29. 11. 2015 • 13:29

A přece přišel !!! Sice nezpíval, sotva stál na nohou, bylo vidět, že se drží. Ale kloubouk dolů, i po tom všem, po všem po ,, užívání", přišel a zvítězil !!!

anezat
2. 11. 2015 • 11:10

jity
2. 11. 2015 • 10:57

Pokud slavíky nikdo nezruší, tak Gott jednou stejně nepřijde a bude se na ně dívat z hudebního nebe. Tak proč z toho dělat problém, takový je život.

sambiliong
1. 11. 2015 • 20:29

No tak Karel pozdraví fanoušky ze záznamu z obrazovky, no. Stejně má Slavíků už plnou polici, může velkoryse přenechat toho letošního někomu jinému. Ideálně mému oblíbenci, Doctorovi PP. Toho bych na Slavíku viděl fakt rád.

mandat
1. 11. 2015 • 19:02

Jaky sok ? Mistrovi tahne na 80 a maka,jako za mlada.Ivana to ustvala.Ten mujze byt rad, ze to vsechno prezil.Jeste nema vyhrano,muze byt, ze skona jeste tento rok.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.