Karel Gott (76): Dramatická operace srdce! Detaily ze sálu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. prosince 2023

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Karel Gott (76): Dramatická operace srdce! Detaily ze sálu!

Zúčastní-li se Karel Gott předávání slavíků je otázkou...
Zúčastní-li se Karel Gott předávání slavíků je otázkou... (gott)

Šok nejen pro český národ, ale taky německy mluvící země! Karel Gott (76) leží od úterý v nemocnici. Do pražského IKEM ho přivezli se silnou srdeční slabostí. Následně musel podstoupit operační zákrok. Deník Aha! zjistil, co přesně se v osudný den dělo hodinu po hodině!

Dopoledne
Karlu Gottovi se podle zdrojů z jeho týmu udělalo špatně ve vile na pražské Bertramce. Doma ho dusícího se v křesle našla jeho manželka Ivana. Ihned ho tedy nechala odvézt do nemocnice. Zpěváka následně přijímají v pražském IKEM (Instit klinické a experimentální medicíny) na oddělení kardiochirurgie. Ihned se ho ujímá profesor Jan Pirk a zahajuje patřičná vyšetření. Od prvních příznaků uplynulo zhruba pět hodin. Kdyby lékaři nezasáhli, mohlo dojít k tragédii.

15:00
Před Gottovou vilou se objevuje řidič, který má zpěváka odvézt do Brna, kde má být hostem na koncertu Evy Pilarové (76). Manželka Ivana šoférovi oznamuje, že je její muž v péči lékařů. Následně vystoupení v Brně ruší.


17:30
Zpráva o Gottově hospitalizaci se objevuje na serveru ahaonline.cz a postupně v dalších českých a zahraničích médiích.

17:40
Gottova mluvčí Aneta Stolzová vydává prohlášení: „Pan Gott se ke svému zdravotnímu stavu nechce veřejně vyjadřovat. Věří, že to pochopíte a obzvlášť žádá média o lidskost, shovívavost a slušnost.“

18:15
Z IKEM se nese zpráva, že Gotta budou muset ještě večer operovat. Informaci potvrzuje hned několik zdrojů.
18:30
V nemocnici se kromě manželky Ivany objevuje také Slavíkova dcera Dominika. Nechce ale poskytovat žádné informace.

20:00
Televize Prima oznamuje, že je zpěvák právě na operačním sále. „Jeho manželka Ivana je rozrušená a na jakékoliv vyjádření se zatím necítí,“ sdělila v živém vstupu reportérka pořadu TOP STAR.

22:00
Z IKEM přicházejí informace, že tam Gott podstoupil miniinvazivní operaci a že ho po zákroku převezli na jednotku intenzivní péče. Tam by měl ležet pod pseudonymem.

Ivana Gottová: Manželův stav je stabilizovaný!

Gottova manžela poskytla včera večer toto vyjádření: „Milí Karlovi příznivci, manžel podstoupil operaci, jeho stav je stabilizovaný a pooperační průběh je bez komplikací. Všechny vás moc zdraví a děkuje za krásné a povzbuzující vzkazy.“Přečtěte si
-bello-
30. 10. 2015 • 08:52

subrosa1976 prosím tě nežvaň nesmysly.Dopoledne líčíš, jak by při katetrizaci člověk vyl bolestí, což je blbost, pak líčíš že při katetrizaci je člověk pod narkózou.Večer si přečteš, že mu operovali něco v břiše a žes o tom věděla a psala o tom. Dohromady ti to ani chronologicky ani fakticky nepasuje a to ani tím vytím bolestí protože člověk pod narkúzou sice kecá nesmysly, ale nevyje od bolestí. Každý pro tebe je tady málo inteligentní, já zas říkám, že každý druhý je tady proti tobě přímo Newton, Einstein, Nash, Hawking ... dosaď co chceš

pelagie
29. 10. 2015 • 20:25

Díky....

subrosa1976
29. 10. 2015 • 19:43

Vím o tom víc než si myslíš a píšu o tom, že byl operován v narkóze, což platí, nic víc nekomentuji!!!

subrosa1976
29. 10. 2015 • 19:38

Já ale hovořím o zákroku , který mu dělali, ne o tom, co zde popisujete!!!Jste vedle, jak ta jedle, dělali mu něco zcela jiného!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.