Jací jste v sexu? Prozradí to vaše jméno! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Jací jste v sexu? Prozradí to vaše jméno!

Hra samohlásek a čísel prozradí, jak prožíváte milostné hrátky.
Hra samohlásek a čísel prozradí, jak prožíváte milostné hrátky. (Aha! – Martin Pekárek)

PRAHA – Chcete o někom vědět, jak je dobrý/á v posteli? Zjistíte to jednoduše: Podle jeho/jejího jména! Napište si křestní jméno i příjmení.


Podle následující tabulky očíslujte všechny samohlásky. Pokud vám po sečtení vyjde dvoumístný výsledek, rozložte čísla a znovu sečtěte.

Kliknutím zvětšete

1. Miluje rychlovky

S mazlením se nezdržuje, jde ihned na věc a v posteli je rád/a šéfem. Rychlý, tvrdý sex – takhle to miluje! Rád/a se také miluje na riskantních místech (kupé ve vlaku, zkušební kabinka v obchodě…).

2. Jemný romantik

Dlouhé minuty se mazlí, předehra je pro něj/ni důležitější než samotný sex. Při milování není egoista, myslí i na toho druhého. Má rád/a masáže.

3. Střídá role

Rád/a při sexu střídá role. Jednou naivka, jindy drsňák. Vzrušují ho/ji i převleky (otrokyně nebo naopak třeba dominantní doktor) stejně jako vulgárnější slůvka.

4. Miluje experimenty

Všechny polohy z Kámasútry má v malíčku. Nové polohy, erotické pomůcky, olejové masáže, pouta, sex ve třech… Velmi smyslný/á, chce vyzkoušet vše.

5. Chladná klasika

Divoký žár ani smyslnou romantiku nečekejte. Napřed krátká předehra, pak při sexu klasická poloha, a když je po všem sbohem a šáteček… Prostě nic moc.

6. Miluje všemi smysly

Vaše tělo prozkoumává a velmi něžně dráždí, např. hedvábným šátkem či roztíráním olejíčku. Milování často přerušuje. Upřednostňuje polohy »na pejska« (muž je vzadu) a »na koníčka«.

7. Nemá zábrany

Uragán vášně! Budete mít nejspíš poškrábaná záda a na krku »cucflek«… Velmi náruživý/á, rád/a zkouší věci, které jiní považují za nemravné (skupinový sex, pouta).

8. Oddává se extázi

Miluje šílené tempo, zrychlený tep, totální vyčerpání. Je fanouškem tantrického sexu, rituálů.

9. Rád/a mluví

Jeho/její specialitou je slovní erotika. Rád/a si šušká o tajných sexuálních přáních, tím vás dokáže rozžhavit jak lávu. V posteli je to pak už trošku horší.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.