Sex je brutální, nezvládnu to | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Sex je brutální, nezvládnu to

Sexuální poradna paní Michaely
Sexuální poradna paní Michaely (Aha!)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Mám přítele, který se mnou při sexu zachází jako s prostitutkou! Má zvrhlé choutky a zálibu v brutálních praktikách. Rozejít se s ním ale nechci, hrozně ho totiž miluju. Můžete mi poradit, co mám dělat? Rebeka (29)

Milá Rebeko, sex je aktivita, která má být příjemná oběma partnerům. Pokud ale přítel vaše potřeby zcela ignoruje, je dost možné, že vás vnímá pouze jako svou sexuální hračku. V žádném případě bych nedoporučovala v tichosti trpět, vše s partnerem v klidu proberte. Promluvte si o možných kompromisech - co je pro vás určitě rudý praporek a nejede přes to vlak a co naopak jste ochotna s partnerem v rámci styku podstoupit, ale s určitými pravidly. Zároveň pokud se chce "vyblbnout", měl by pak bouři utišit a vás uspokojit, a tím celou aktivitu uzavřít tak, aby se na ni optimálně nemuselo vzpomínat ve zlém a šlo se na ni příště těšit. 

 

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.