Mám orgasmus díky spícímu partnerovi. Jsem divná? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Mám orgasmus díky spícímu partnerovi. Jsem divná?

Paní Michaela ví o sexu vše!
Paní Michaela ví o sexu vše! (Aha!)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich vztahovými a sexuálními problémy...

Po sexu partner vždycky usíná jako první, já si pak dávám ještě další jízdu sama… Hladím se, používám dildo, dost často si nad něj stoupnu a uspokouji se. Samozřejmě potichu, aby se neprobudil. Vzrušuje mě, že o ničem neví. Ale čím častěji to dělám, připadám si, že je to špatné, ačkoliv mu nijak neubližuju. Co to znamená? (Lada, 31 let)

Milá Lado, zdá se, že trpíte somnofilií. Je to sexuální úchylka, při níž člověka vzrušuje ukájet se nad spící osobou. V momentě, kdy se spící osoba vzbudí, vyprchá z masturbujícího člověka veškeré vzrušení. Moje rada tedy zní, užívejte si s přítelem normální sex a buďte ráda, že si po jeho usnutí můžete dát ještě jedno kolečko.  Berte ale na vědomí fakt, že partner by o tom měl vědět. Kdyby to bylo naopak, líbila by se Vám představa, že někdo vedle Vás dělá něco takového a Vy o tom nevíte? Sice pak může na chvíli být nesvůj a nemusí mít dobrý pocit z dřívějšího usnutí, vysvětlete mu ale, že Vás takto vzrušuje a Vy při tom nejste nijak invazivní.  

 

Přečtěte si
adam.jacques
26. 5. 2024 • 08:39

Čakakaraka!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.