Vrátili jsme se k sobě. Ale něco se změnilo... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 14. června 2024

Svátek slaví Roland, zítra Vít

Vrátili jsme se k sobě. Ale něco se změnilo...

Paní Michaela ví o sexu vše!
Paní Michaela ví o sexu vše! (Aha!)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

S přítelem jsme opět spolu po dvouleté pauze. Vztah máme hezký. Na sex mám chuť, ale bohužel když on přijede, je po chuti. Mám nějaký blok, který mi nedovoluje s ním spát. S ostatními jsem takový problém neměla. Vím, že to náš vztah ničí. Můžete mi, prosím, poradit? Nerada bych ho ztratila. (Jolana, 33)

Jolano, u znovu návazaných vztahů je nebezpečím právě jejich minulost - jednak to, zda opakujete podobu vztahu, na kterou jste byli spolu zvyklí, pak také jak zpracujete fakt, že ten vztah někdy skončil - a něco to způsobilo. Obecně nás přitahuji partneři, kteří nás umí vzrušit, naladit, společně s námi nás samé objevovat. Pokud jste s partnerem toto dříve zažívala, neměl by být problém "navodit" tyto stavy znovu. Důležité je ale zapomenout na to, co bylo dříve, bez toho se dále nepohnete. V případě potřeby doporučuji také párovou terapii, kde lze více rozebrat nesoulad v některých oblastech. 

 

Přečtěte si
Uživatel_5833036
8. 6. 2024 • 15:10

Jsi husa, copak neznáš Nikdy nevstupuj do stejné řeky... 👍👍

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.