Pokoušíme se o dítě, ale marně... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Pokoušíme se o dítě, ale marně...

Paní Michaela ví o sexu vše!
Paní Michaela ví o sexu vše! (Aha!)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Rozhodli jsme se s partnerem, že se začneme snažit o miminko. Přestože jsme v posteli nikdy neměli trable, teď se manželovi často stává, že má problém s erekcí. Nic před sebou netajíme, a tak se mi svěřil, že to bude nejspíš psychické. Nedokáže se prý uvolnit, protože při sexu celou dobu myslí na to, jak závazné je pořídit si děti a že bude muset být zodpovědný otec. V jeho případě bych se zodpovědnosti vůbec nebála, vždy se o nás postaral. Bojím se, aby necouvnul... (Zuzana, 32)

Milá Zuzano, na jednou stranu je dobré, že manžel přistupuje k tomu, že by měl být otcem, zodpovědně, na druhou stranu by se toho neměl tolik bát, pokud jste se pro založení rodiny rozhodli společně. Bylo by fajn, kdybyste se společně snažili eliminovat stres, který může ovlivňovat uvolňování hormonů. Netlačte tolik na pilu, nevnímejte každý styk jako TEN, při kterém musíte nutně počít. Nemějte ho jen z povinnosti, ale zapojte fantazii - delší předehra, hračky, romantický večer, po kterém styk bude třešničkou na dortu.

Taky by bylo fajn, kdybyste třeba naplánovala, abyste se společně více potkávali s přáteli, kteří už děti mají. Aby Váš manžel skutečně pochopil, že se není čeho bát. :-)

 

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.