On chce dítě, já chci ještě svobodně žít | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. července 2024

Svátek slaví Jakub, zítra Anna

On chce dítě, já chci ještě svobodně žít

Paní Michaela ví o sexu vše!
Paní Michaela ví o sexu vše! (Aha!)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

S přítelem jsme spolu tři roky a on už by chtěl mít dítě. Je nám spolu totiž opravdu krásně a máme nádherný vztah. Když přišel s tím, že chce dítě, tak mě dost vyděsil a řekla jsem mu, že já ještě ne. Sotva jsem začala pořádně pracovat, doposud jsem studovala a měla menší pracovní závazky, ráda bych ještě poznávala svět s přítelem... Já se bojím, že mě nakonec opustí. Co mám dělat? (Ivana, 28)

Milá Ivano, doba se posunula. Ženy se do mateřství už nehrnou jako dřív. Upřednostní kariéru, rády cestují, jak jste sama podotkla... Pokud se na mateřství ještě necítíte, nenechte se nikým do ničeho nutit.  Nejlepší by bylo, kdybyste si o tom společně promluvili a zkusili najít společnou cestu, pro kterou se rozhodnete. Vše záleží jen na vás a vašem partnerovi. Jen myslete na to, že s přibývajícím věkem přicházejí i možná rizika a komplikace, které souvisí především s plodností. 

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.