Může za to sekretářka, ne já! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Může za to sekretářka, ne já!

Paní Michaela ví o sexu vše!
Paní Michaela ví o sexu vše! (Aha!)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

V práci máme celkem příjemný kolektiv. Někteří z kolegů jsou i mými dobrými přáteli. Donedávna to platilo i o naší sekretářce... Všichni kolem prý věděli, že je do mě dlouho zamilovaná, jen já nic netušil. Nedávno jsme spolu zašli po práci jen tak nezávazně na večeři a ona si to pravděpodobně vyložila jinak. Od té doby je to s ní k nevydržení. Stále mě bombarduje po e-mailu i smskách, a to nejen v pracovní době. S přítelkyní se kvůli tomu často hádáme, nevěří mi, že se sekretářkou nic nemám. Jak jí mám vysvětlit, že jsem tou večeří nemyslel nic než večeři? (Jakub, 34)

 
Jakube, chápu, že Vás to nejen otravuje, ale že máte zároveň obavy o to, aby to nenarušilo Váš stávající vztah. Nejlepší asi bude, když si s kolegyní promluvíte a na rovinu jí řeknete, že došlo k omylu a nepřejete si, aby Vás nadále obtěžovala s ohledem na Váš fungující vztah. Vezmeme-li v potaz podezřívavost žen všeobecně, možná bych ji poprosila i o omluvnou sms, kde by vše vysvětlila a kterou byste mohl ukázat své přítelkyni, aby byl zase klid.

Přečtěte si
Yarda
10. 5. 2024 • 13:52

To mi připomíná film "Muži v ofsajdu", jak se vdova Ouholíčková vtírala otci Habáskovi. Syn se ho jednou ptá, jestli jí k tomu nezavdal příčinu, otec odpovídá. "Jednou jsem ji plácnul přes to, jak se to jmenuje...", syn na to: "Ať se to jmenuje jak chce, neměl jste ji přes to plácat".

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.