Skupinový sex jsem si užila! Ale ty následky... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 22. července 2024

Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor

Skupinový sex jsem si užila! Ale ty následky...

Paní Michaela ví o sexu vše!
Paní Michaela ví o sexu vše! (Aha!)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Můj partner měl chuť vyzkoušet skupinový sex, dohodli jsme se s pár přáteli a sousedy a šli do toho. Večírek se podařil, takový zážitek má něco do sebe! Uteklo ale pár týdnů a najednou je všechno jinak, zdá se mi, že se ty páry poněkud promíchaly, už jen čekám, kdy potkám toho mého se sousedkou. Je to normální?  (Kamila, 36)

Milá Kamilo, zřejmě jste si měli lépe domluvit pravidla, aby k ničemu takovému nedošlo. To se však nestalo, teď vám tedy mohu poradit snad jen to, abyste si svého partnera pořádně hlídala a svěřila se mu se svým pohledem na věc. A příště si podobné akce lépe naplánujte! V tomhle případě je komunikace skutečně klíčová. Ve skupinovém sexu může být vše povoleno, jakmile ale zábava skončí, každý by měl »zalét do svého domečku«, ze kterého také v první řadě přišel, pakliže se tak partneři domluvili. Tyhle akce jsou chůze po tenkém ledě, kterou není radno podceňovat. 

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.