Chci nášup! Ale nejde mi to... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Chci nášup! Ale nejde mi to...

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy... (Foto ara)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Dobrý den, dřív jsem byl schopen mít sex i několikrát denně. Nyní po jednom výkonu nemohu pokračovat. Prostě se pak už neudělám a manželku sex bez vyvrcholení tolik nevzrušuje. Jak zvýšit výkonnost? Děkuji za odpověď. (Radim, 40)

Milý Radime, to je velmi individuální... Záleží na věku i na celkovém zdravotním stavu. Mužská sexuální aktivita je do značné míry závislá na hormonálním zásobení. Zároveň ale výkonnost ovlivňují i další faktory - úspěchy a neúspěchy v osobním životě, nálada, partnerské vztahy, životospráva, zdravotní stav a vliv různých léků. Neexistuje ale jednoznačný recept, jak výkonnost zvýšit (mimo léky na podporu erekce, které je ale dobré užívat v případech, kdy jsou nutné, především pak po dohodě s lékařem). Zkuste si udělat jasno v tom, zda se vás výše vyjmenované faktory netýkají a není třeba něco změnit.  
Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.