Nosím dámské prádlo, jsem divný? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Nosím dámské prádlo, jsem divný?

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy... (Foto ara)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Je mi 35 let a vzhledem ke značnému pracovnímu zaneprázdnění i k dosti stydlivé povaze obtížně navazuji kontakty s ženami. V poslední době jsem si začal absenci partnerky občas nahrazovat dámským spodním prádlem. Absolutně nemám homosexuální sklony, zmíněnou náhradu považuji za nouzové řešení, které je mi do jisté míry nepříjemné. Navíc mám občas velké výčitky, že se dopouštím něčeho nevkusného a trapného. Rád bych se Vás zeptal, zda je můj problém hodně neobvyklý a jaké řešení by doporučovala odbornice. Moc děkuji za odpověď. (Jakub, 35)

Milý Jakube, dámské prádlo je u Vás pravděpodobně jen nahrážkou skutečného vztahu a sexuálního života, proto se za něj nemusíte stydět (pokud dokážete své touhy ovládat a nenarušujete společenské konvence). Nikdy není pozdě na to začít se sexuálním životem, pravděpodobně to pro Vás bude obtížnější, ale pokud opravdu chcete najít partnerku, věřím, že se Vám to podaří. Důležité je, aby Vaše budoucí parnerka měla pochopení i trpělivost. Partnerský vztah je založen i na porozumění, blízkosti, lásce a důvěře. Zkuste tedy chodit častěji na různé akce, kde budete mít příležitost seznámit se. Poohlédněte se na randících aplikacích, otevřete se více kontaktu s lidmi. Hodně štěstí! :-)

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.