Veřejná potupa Marka Ebena! Trapné momenty přehlížení | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Veřejná potupa Marka Ebena! Trapné momenty přehlížení

„Teda výhoda je, že jezdím tím MHD zdarma a to fakt jezdím pořád," libuje si čerstvý důchodce Marek Eben (66). Jedním dechem ovšem zmiňuje i ponížení, kterému je přitom vystaven!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
21. 04. 2024 11:10

Líbí se mi ten jeho smysl pro humor. Marek E. si umí udělat legraci i ze sebe.. No, když ta duše v těle nestárne, zatímco tělo stárne – opravdu vzniká občas rozpor v člověku. Stárnutí pro duši je cizí, nepřirozené. A musí ho přitom snášet, neboť je uvězněna v tělesné schránce, podléhající času. Kdo dokáže se nad tímto rozporem povznést a nebude se kvůli tomu v kuse sžírat – ten má rozum a úroveň. Samozřejmě je třeba se o sebe starat, neopouštět se. No přijde mi tragikomické, když se někdo např. v 50-ce hraje na mladíka, zasekne se vývojově někde na úrovni adolescenta..
Tento pán je inteligentní. Vážím si ho, hlavně za jeho postoj a úctu k manželce. Sympatický člověk, se vzácným charakterem.

david komentare
20. 04. 2024 18:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

j.p.toman
20. 04. 2024 18:17

Jako bych to psal já.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.