Vondráčková si zahrává s ohněm: Už počítá s nejhorším | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Vondráčková si zahrává s ohněm: Už počítá s nejhorším

Lucie Vondráčková (44) odsunula zpěv na druhou kolej a naplno se nyní věnuje herectví. Za své role sklízí ovace i spoustu kritiky, za což je ale ráda. Těší ji, že se její jméno konečně skloňuje v souvislosti s touto profesí. Nadšení z nových nabídek a zkušeností ale začíná přebíjet strach, jestli si toho na svá záda nenaložila až příliš…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jitka Charova
10. 03. 2024 21:26

Dejte jí pryč já mám ráda Lucku.V.jako zpěvačku,ale v Ulici je hrozná

lekno
10. 03. 2024 12:17

Jana Nováková : Jaký závistivý blábol ? Fany jen napsala svúj názor. A nezdá se mi, že LV něco závidí.. Vy by ste v diskuzi chtěli jen chvalozpěv na Lucii V. , nic jiného. A ti další, co ji vnímají bez růžových brýlí, ti ať se neodváží zde nic napsat, že ? No nejste na stránce fanklubu LV. Vaše IQ by vás mělo upozornit na tohle, pokud je výše než 22. A i když se vám to nelíbí, budou na ni koukat také kritičtí lidé a sledovat, co dělá - neboť ji furt dávají do bulváru. Když Lucie V. má problém snášet kritiku diváků, může například využít odbornou zdravotní pomoc. A vy také – až vás moc iritují kritici této pěnico-herečky.

Jana Nováková
10. 03. 2024 09:26

fany 22. To číslo za slovem fany je IQ ? To by odpovídalo vašemu zavistivýmu blábolu.Tak proč se o její kariéru zajímáte,proč koukáte na seriály a filmy kde Lucka hraje,když vás nezajímá.

fany22
09. 03. 2024 14:46

Sklízí ovace? Nezbláznili jste se? Intrikánka je i v životě, to přece lidi s mozkem vědí. A že je i arogantní? I to víme.
Takže budeme opěvovat průměrnou herečku, že předvádí sama sebe?
Když už se budeme držet Ulice, tak Veronika Čermák Macková vedle ní působí o mnoho uvěřitelněji. A taky není Ulice to jediné, čím se zabývá. Ale lidem se pořád bude cpát falešná Lucinka…

Pavel Masek
08. 03. 2024 12:49

Exceluje

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.