Smršť kritiky na Zlatou labuť a Metodu Markovič: Kvůli Adamům! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Smršť kritiky na Zlatou labuť a Metodu Markovič: Kvůli Adamům!

Oba dva seriály mají své fanoušky a jsou vyzdvihovány, oba ale mají i své mouchy. Pozorní diváci si totiž i přes kvalitní zpracování příběhů všímají nesrovnalostí, které celkový dojem kazí. O co se jedná?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

VRATISLAV ŘÍHA
09. 03. 2024 21:28

Kdo chce koně bíti, vždycky si hůl najde.

Lenka Klimešová
09. 03. 2024 11:12

Myslím si,že titi diváci jsou prostě rejpalové a to nejen vůči seriálům. Jednoduché řešení: vadí vám? Nekoukejte. Mě je úplně jedno jaké má kdo tetování nebo obočí,koukám na to,protože mě to baví a líbí se mi to. Prostě se vloudí občas chyba,ale vám kritikům se to nestává,vy jste asi neomylní,že? Za mě oba seriály super,u labutě mě mrzí,že dej nepřijde až do konce války a dál,metoda Markovič,to je tedy něco neskutečného,hlavně výkon obou Petrů,zvláště tedy Petra Uhlika...to bylo něco úžasného. Klobouk dolů.Človek měl husí kůži.

Jamail-
09. 03. 2024 06:46

Bože jejich starosti na mojí hlavu 🤣🤣🤣🤣🤣

Alena Lechnýřová
08. 03. 2024 06:36

Stejně nepravděpodobné, jsou šatičky a styling manželek havířů v Dukle 61.
Issová připravuje večeři v nažehlených šatech v botkách na podpatku místo v tehdy běžně nošených pracovních zástěrách a v účesu jak panička z první republiky. Ačkoli horníci měli vyšší platy a jejich města byla lépe zásobována (to vím z Příbrami), přece jenom to bylo pár let po válce.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.