Tomicová zpátky u Malého? Milostná linka ve hře | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Tomicová zpátky u Malého? Milostná linka ve hře

Premiéra snímku Nikdy neříkej nikdy má po premiéře. Jedna z hlavních hvězd, herečka Pavla Tomicová (61), na ní ale nedorazila. Prý z pracovních důvodů.  V posledních dnech se mluví i o návratu k Ondřeji Malému. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jana Nováková
03. 08. 2023 11:12

Tomicový přeju hezké role a příjem­ného,­sympa­tický­ho a hlavně věrnýho chlapa.Byvalýho manžela Malýho bych nepustila ani na dvorek natož do bytu.Ztratila by svou hrdost a možná i děti by si ji přestali vážit.Držím jí pěsti.

Eva Svoja
28. 07. 2023 19:41

Páni Tomicová zažila nevěru na kterou nebyla připravená. Já ji fandím a chci říct, že lásku můžete potkat v každém věku. Změna při výběru jiných typů rolí ji také neuškodí. Jen tak dál.

ELLA Průšová
28. 07. 2023 19:17

Tomicové hráblo!

zdrclamrdka
28. 07. 2023 12:31

Pán už toho taky má dost, ve dne lítat s kočárkem, v noci obdělávat mladou drůžku a připravovat jí na další mimčo, prostě vzpomíná na pohodu u své staré manželky kde byl klídek a tak by se chtěl vrátit.

Helena K
28. 07. 2023 09:02

Tomicová už je trapná, 50% českých párů se rozvedou, kdyby všichni takhle vyváděli jako ona, tak už je konec světa. stalo se, konec. Minulost, jede se dál, přítomnost a budoucnost je důležitá...má děti, pro ty má být vzorem a nikoliv troska!!!! V 61 letech žádat milostnou linku je trochu legrační, ani není typ na to...už neví, co by ze své " slávy" z rozchodu vytkloukla.. Trapné až na půdu.

Uživatel_5457057
28. 07. 2023 15:01

Heleno, trapná jste tady akorát vy, s tím vaším hnusným příspěvkem! Bulvár zaslechne jednu větu a 20 lživých si přidá. Jen hloupý člověk tomu věří a ten zlý člověk napíše, to co vy

ELLA Průšová
28. 07. 2023 19:16

5457..., jak tak koukám, je tady každý trapný, hnusný, blbec, jen vy budete génius! Mně třeba tady nadáváte a urážíte mně pořád!

Uživatel_5457057
29. 07. 2023 07:14

"Milá" ELLO .... každý, kdo zde tak hnusně píše o jiných lidech, je zlý člověk!!! A vy jste jedna z nich ... vaše příspěvky všude tam, kde vy se objevíte jsou zlé a urážlivé. Takže já vás rozhodně neurážím, vy taková zlá osoba jste. A přitom ty lidi vůbec neznáte, pouze dáte na to, co napíše Bulvár. Tady píšete, že pí.Tomicové hráblo ... tak to jste na omylu. Bohužel hráblo vám, zřejmě nemáte žádný svůj život, pouze se vyžíváte na diskuzích. Už vám to psalo více lidí, jste známá firma

ELLA Průšová
29. 07. 2023 17:58

Vy tu píšete hnusně, né jen o mně, mně bulvár nezajímá, dělám si úsudek sama! Na diskuzích se nevyžívám, to jste mně opravdu rozesmál, píši, co jsem viděla, u čeho jsem byla, ale nikdy nenapíši, co někdo někde povídal! Svůj život mám, mám 5 vnoučátek, jestli víte, o čem píšu! Nazdar!

Dianthos
28. 07. 2023 22:39

Heleno, legrační jste Vy! Někdo miluje hlouběji a oddaněji a rozchod nese hůře. Jiný si okamžitě hledá nového partnera a je nad věcí. Kritizovat charakter citlivé herečky je hloupé.
Láska přichází v každém věku. I ve filmu i v realitě. Tak ať si jí Pavla prožije dvakrát!

Uživatel_973012
27. 07. 2023 18:09

Dejte s ní už pokoj. Není ani první ani poslední, kdo se rozvedl. A chci vidět tuhle babu, jak bude hrát milostné role.

mika
27. 07. 2023 12:08

co jste to napsali za slátaninu? pletete soukromí a film dohromady....jen aby to čtenáři přečetli. Jste opravdu trapní. Okurková sezona, co?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.