Michal David poprvé o otci vnoučka: Drsný verdikt! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Michal David poprvé o otci vnoučka: Drsný verdikt!

Vnuka Sebíka vychovává Michal David (56) s manželkou Marcelou, protože jejich dcera Klára studuje v zahraničí. Hitmaker teď promluvil o tom, jaký vztah má k chlapečkovi jeho biologický otec.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hejpockej
05. 06. 2017 16:29

normalni prumerne chytry clovek ma bakalare za 3-4 roky. Znam spoustu lidi co ho meli za 3 roky v kapse, a to mluvim o normalni statni universite. Klara holt zvlada maximalne jeden predmet za semestr, ktery pak musi jeste v pristim opakovat, tak pak neni divu, ze ji to tak trva, chudince. Kariera bude tezko,protoze na to jak dlouho cloveku trvaji studie se tez prihlizi. Co ma genius za 2 roky, ma debilek za 6.

antonuis.j
09. 01. 2017 12:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
08. 01. 2017 17:55

Vnouček je ale krásný.

Lenka65
07. 01. 2017 19:09

Kritizují otce, a jak se zachovala matka_ I když matka, to je silné slovo. Studuje už 7 let nebo jak dlouho, chudák kluk, ještě že má babičku a dědu.

-bello-
06. 01. 2017 23:10

řekla bych, že už si nepamatujou, jeden jak druhej, jakou storry si pro média vymysleli.

Je zvláštní, že ty holky jezdí do ciziny za vzděláním, ale buď tam skončí v posteli s prvním dědkem jako ta nejmenovaná od Gotta s Douglasem a ty pak vezmou za vděk každým dědkem v Čechách, anebo skončí jako něčí hokejky a zůstanou tam.Ale jak si všímám, z toho vzdělání, za kterým tam jely pranic není.
Tak vám nevím......

-bello-
06. 01. 2017 23:12

sorry, chtěla jsem říct story

ljubaa
06. 01. 2017 13:32

Otce kritizují a matku - svojí dceru omlouvají. Vzdyt se zachovala ještě hůř.... Porodí a odjede? Leda, že to měli domluvené a prostě jim porodila náhradního syna...

ljubaa
06. 01. 2017 13:39

Jde o to, jestli vůbec nějaký tatínek je... jestli se dcera nenechala uměle oplodnit a domluvili se, že světu sdělí, že má dítě počaté z jedné noci, otec se o něj nezajímá a přitom, když se jim nedařilo počít vlastní dítě, nechala ho dcera jim.... evidentně o dítě nestojí, když je 6 let v zahraničí... A že si ho občas berou prarodiče ze strany otce? to se dá taky krásně zařídit.... Zná je někdo?

1pravda1
06. 01. 2017 10:54

Já si myslím, že si kluk moc dobře uvědomuje, že se na něho vykašlali oba rodiče a jednou jim to vrátí i s úroky v nejlepším případě nezájmem, stejným jako mají oni o něho. Je mu 7 let, za 7 let bude v pubertě a pochybuji, že se dají vrátit ztracené roky dětství bez rodičů. Tito rodiče se o něho nestarají dobrovolně a ne z nějakých vážných důvodů, které by šly pochopit. Může mít krásný vztah s prarodiči, ale nezájmem rodičů jistě trpí a to už od svého narození. Snad rodiče jednou nebudou potřebovat jeho pomoc a blízkost.

jity
06. 01. 2017 12:31

Vůbec nemusíte mít pravdu, já jsem vyrůstala také u prarodičů a o matku jsem se starala. Dokonce jsme měly vztah dobrý.

antonuis.j
06. 01. 2017 10:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

listure
06. 01. 2017 10:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
06. 01. 2017 10:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

clarabella
06. 01. 2017 06:23

Nestuduje tam slečna už nějak dlouho?! Chudák malej. Jednou, až si uvědomí, že se na něho maminka vykašlala, tak se z toho bude těžko dostávat. Co ona musi byt ta zrudu, ze takto odloží dítě. Nechapu a nepochopim.

jity
06. 01. 2017 09:11

Tak pokud jsem zaznamenala, tak dědek tvrdil, že už vystudovala a našla si práci. Údajně pracuje v Austrálii. napřed ji hájil, že je mladá a potřebuje vzdělání, protože oni tady s manželkou věčně nebudou, tak aby se uměla uživit a když má vystudováno, tak se stejně nestará. Zřejmě k dítěti ztratila vztah. Bohužel takových případů je tak nějak více, dost rodičů nemá o své děti zájem a starají se prarodiče.

rezacek
06. 01. 2017 00:44

Mohl by nám pan hitmaker vysvětlit, jak přišel k vile za 30.000, kterou v podstatě ukradl s požehnáním bolševika, kterému statečně lezl do ... ? Já bych se na jeho místě hanbou propadl. Když slyším David, je mi blbě.

janapi
06. 01. 2017 09:00

Až na to, že se dávno nejedná o tamtu vilu-kterou navíc ještě zvelebil. Bydlí ve vile-kterou nechal postavit "na klíč" a do které nikomu nic není!

-bello-
06. 01. 2017 22:57

janapi
a jak se to mělo a má s " tamtou " vilou?
neznám tu historii a za 30.000 jestli , tak je to podvod , ne ?

jity
05. 01. 2017 22:50

Neni to tak dlouho, co Michal David tvrdil, že se otec Sebastiána občas ozve a zajímá se o něj. Kdo ví jak to vlastně je, raději se do toho nemotat, spíše mi zaujalo jak bello píše o dědkovi jak se vtírá do stáda sluníčkářů, to by mi také vypadl z okna.

-bello-
05. 01. 2017 22:15

nojo,multikulti tatík , multikulti matička , " plod " jedné noci vychovává stará garda. Rozvádět to netřeba.

Michal David je vlez***ka-a u mě si smazal image dobrého hitmakera, neb poslední dobou vyrábí srágory , leze Gottovi kvůli prachům do zadku .Mimoto rajtuje se stádem sluníčkářů, klaní se Babišovi a teskně pláče po dřímotovi. Cpe Gotta všude, kam se dá, Ivanu taky a ví, že jeden už na to nemá a ta kreatura a la moderátorka, produkční či muzikálová diva nikdy neměla ( všude si k činnostem té Ivany dosaďte uvozovky , jsem líná ) .
Jeho Sebík mě nezajímá a kecy o " studentce " si mohl ten blb odpustit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.