Makléřka Matušková (67): Koupila vilu na Floridě známému malíři! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Makléřka Matušková (67): Koupila vilu na Floridě známému malíři!

Olga Matušková se už léta živí jako realitní makléřka. Podle licence může obchodovat s realitami po celé Floridě. Vzhledem k tomu, jak je tato destinace mezi českými celebritami oblíbená, není se co divit, že zařídila koupi domu i pro svého slavného kamaráda.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

anka
10. 05. 2016 18:35

pokud byste tomu trochu rozumnela - tak byste vedela, ze to nejdulezitejsi = > je lokalita a velikost toho pozemku. Pozemek na dobrem miste je to, za co platite....

DutchSchulz
11. 05. 2016 00:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
11. 05. 2016 07:03

Markéto seniorko 58*&dutchschulz
11. 05. 2016 002...aha ten čas co,zase jsi si to neuvědomila Markéto Sommerová?58*

Sarah Woldekiros
14. 05. 2016 13:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

anka
10. 05. 2016 14:38

normalne uvazuji clovek vi, ze je rozdil od maklere k makleri, a ze servis "nejakyho smejda" prodal vas byt a koupil dum v horni dolni a a servisem, ktery poskytuje pani Matuskova, muze byt velky rozdil. Ale o to vam asi nejde. Vy jste jen chtel postavit pani Matuskovou na uroven smejdu -> mozna proto, ze se v duchodu nudite a pani Matuskova v 67 pracuje a uziva si zivota?

DutchSchulz
10. 05. 2016 14:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

anka
10. 05. 2016 18:28

Nevim proc me skatulkujete ke slunickarum, ale jestli vam to dela radost - budiz. Pokud je mi znamo tak pani Matuskova ma lincenci na prodej a koupe nemovistosti, a ze tim slusne zivila svoji rodinu. Nevim proc bych mela hledat nejaky drby o nejake zname emigrantske maklerce....pokud pan Voskovec chtel ten dum, tak si ho koupil a je uplne jedno jestli skrz ni nebo nekoho jineho. Realitnich makleru je jak maku v makovych buchtach, takze je to hlavne o lidech . Kdyz si jdete kupovat boty, taky nekoupite co se libi prodavacce, ale co se libi vam. Ja jsem v zivote kupovala a prodavala nekolik nemovitosti,osobne mam nekolik maklerek mezi prateli a nechapu proc mi porad vnucujete, ze o realitnim trhu vim kulovy. Nevim jestli si pani Matuskova uziva bezplatne lekarske pece v CR, jestli ano tak si ji asi plati tak jako treba vy. Jinak si urcite plati pojistku hlavne u sebe doma, protoze kdyby se ji neco stalo, tak nez by se dostala pres ocean, bylo by asi po ni. Nevim - jak moc se znate s pani Matuskovou a co vam udelala - ale co tu pisete jsou jenom drby, lzi a pomluvy.

-bello-
12. 05. 2016 00:45

anka
všichni, kdo zdrhli si platí dál zdravotní pojištění.Matušková má zpět 2 občanství.
V USA si klidně může platit jen základní.
Speciál si ale za malý peníz vybírá tady.Nepochybujte, že zuby, kyčel, onko léčbu , operace atd. by si hradila v US.
Víte snad o tom, že se lze telefonicky objednat ( a že zcela jistě už tady karty zavedené tak porůznu má o tom nepochybujte) snad víte, že ani ne za 14 hod. letu je tady nato*** a že za letenku tam a zpět dá prkotinu. Operace srdce v USA stojí kolem 1.200 000,- , operace slepáku 400.000,-Kč.Kolik z toho hradí jejich pojištění je od toho kolik si platí.Takže já mám jasno.Vy možná pořád ještě ne.

anka
12. 05. 2016 14:00

Ja se nestaram kdo si kde plati zdravotni pojisteni a je mi to uplne jedno. Pochybuji, ze vsichni kdo zdrhli si plati v CR pojisteni, pochybuji,ze vsichni kdo zdrhli do USA si plati pojisteni v CR, ale kdyz to rikate vy tak to musi byt pravda.

-bello-
15. 05. 2016 14:48

anka
omyl, staráte se, kdyby ne, nepadlo by ve Vašem příspěvku o tom ani slovo! Proto moje reakce.
jestli všichni nevím, hádám ti úplně ne blbí ano, protože je to pro ně výhodné.

ararat
15. 05. 2016 20:12

No jo nula Markéta od nuly pošla,je to prostě úchyl

ararat
10. 05. 2016 18:49

Markéto seniorko 58*,tož neblbni,za prvý to je chyba je to p.Matušková nikoliv Martušková,tě smázli jako bello a teriyaki,ale máš smůlu jsi to ty,prozradil tě slovník...prostě se Markéto neschováš hihihihihi

qwertina
10. 05. 2016 23:38

Blechova ma syna asi se tim zivi a bleska se " prizivuje "

Sarah Woldekiros
14. 05. 2016 13:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ellenic
11. 05. 2016 10:40

anka Máte pravdu, sleduji práci makléřů v USA při hledání vhodných domů na Fine Living a obdivuji jejich práci. Jsem nadšená i ze všestranosti Sabriny Soto, která se zaměřuje na bytový design. Její práce je velmi inspirativní .

ararat
10. 05. 2016 15:40

Markéto&dutchschulz
proč tady fantazíruješ? Za prvé ty jsi nikdy nebyla mužem a jsi ženou,prostě jsi poznat podle slohu a jak si vymýšlíš opravdu nesmysly...odejdi jsi únavně hnusná

-bello-
11. 05. 2016 10:48

dutch
realitní makléře jsem po roce hledání dalšího svého bytu zavrhla.Jediný možný způsob je přímo od developera.
Realitky si zhoršují jméno tím, že nabírají kdejaký šunt.To vůbec není o obchodním korektním jednání.Za tím si stojím svou roční zkušeností.
Jsem hodně náročná při výběru a věci stavby rozumím.Tím, čím mě chtěli vždy makléři chtěli ohromit mě neohromilo a navíc, mám v rodině architekty, víme své

DutchSchulz
11. 05. 2016 11:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.