Políček Ivaně Gottové: Božského Karla všichni litují! Co si prý nechce přiznat? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Políček Ivaně Gottové: Božského Karla všichni litují! Co si prý nechce přiznat?

Poslední rok bylo Ivany Gottové všude plno, až někdo mohl získat dojem, že je protěžovaná díky nehynoucí popularitě svého muže. Moderování, role v muzikálu, účast na prestižních akcích a sebevědomé vystupování, kdy se nakonec měla stát manažerkou manžela se tvůrcům Neuvěřitelného týdne zdálo jako téma k satiře a nadsázce. Slavný zpěvák měl však reagovat zklamaně a vše údajně považuje za zlý útok a kudlu do zad.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

svatadala
26. 06. 2015 10:25

Vy všichni hloupí závistivce a pomlouvači, dejte už Gottovi a jeho ženě pokoj. Hlavně, že jim to klape, mají se rádi a mladá žena je mu inspirací a hnacím motorem. Ona se stará o rodinu on nám dělá radost zpěvem a tak bychom mu měli my, ostatní, dělat radost tím, že se nebudeme starat, pomlouvat a závidět. Je to všechno jen a jen jejich věc, co a jak dělají či mají. Pane Gotte přeji pevné zdraví a radost z holčiček a Ivanky.

.bella
05. 05. 2015 19:40

Gottová je vzdělaná a v manželství jí to klape , bez protěže má velké šance se všude uplatnit, její Bc. je skvělé vzdělání a se svými znalostmi a talentem má v umělecké branži velké šance !

va45
05. 05. 2015 22:41

Víte kde Gottová toho bakaláře studovala,Na soujkromé vysoké škole,které byla odňata akreditace neb tam studovali lidi tak jako na právech v Plzni.Bcza tři mněsíce. Vypadá to,že jste Káje fanynka. Ovšem přírodu neošálíte.Gottová kdyby nemněla Káju tak je jen Ivana zdravotní sestra. Když začínala v televizi tak to bylo opravdu šílený.

bella.
06. 05. 2015 11:58

va45
je to Univerzita J.A.Kkomenského se sídlem Praha 3-Žižkov.Po dlouhých létech jim byla konečně akreditace odebrána, ale stihli vyprodukovat tak geniální Mgr. a Bc., že se zvedá žaludek.
Mgr. dostala Nagyová-Nečasová, Bc. dostala Gottová za 3!!! roky dálkového "studia " o víkendech , zrovna tak mají titul i další VIP , který nemají na studium mozek, ale mají peníze, nemůžu si vzpomenout např. ta jedna má taky starce a uvádí něco bulvárního v TV a snad i tu srágoru s názvem Sama doma... a další a další

street
06. 05. 2015 17:14

bella.
souhlas

Machackova-Gottova se uz davno odepsala sama a dokazala jedine - ze fakt nic neumi!!!!

A na kvalitni skolu - normalni studium nema - nikdy nemela - hlavu ani bunky, je to proste nana...

Nacpala se protekcne kam se dalo - a to jenom obrovske tlacence a kontaktu Mistra - jinak ma v hlave prazdno - jsou tam jenom ty jeji silene nadhodnocene zlatokopecke a narcisticke cile a prachy - jinak nic...

Machackova-Gottova je nemozna zenska - k tomu neskutecna zlatokopka a hamizna domina!!!!

svatadala
26. 06. 2015 10:32

co jsi vystudovala ty, že jsi tam nešla, když víš jaké to bylo snadné, možná bys neudělala ani přijímačky.

svatadala
26. 06. 2015 10:29

hele, ty chytrolíne, budeš taky vzdělaný, ale ČJ jde jaksi mimo, že.....3 mněsíce....to je opravdu síla. Mám z té školy Mgr a 5 let jsem makala, učila se jak blbá a nebyla to procházko. Asi se tam nenadržuje, když z našeho ročníku 8 lidí vyhodili, protože jim to nešlo. A jinak akreditaci odebrali jen jednomu oboru, protože neměli stálé učitele, ale externisty.

bella.
06. 05. 2015 11:33

já jsem bella s tečkou po jménu a se distancuji se od příživy co se lepí na můj nick a zní:
.bella

anebo si ta příživa dává 2 tečky po mém nicku , anebo znevažuje nick mekanik přidáváním k, takže pak zní : mekanikk

Jo , je to ubohotina se skrejvat za jiný .Co ale s takovými mentály člověk nadělá? Nic,

.bella
05. 05. 2015 19:36

Ararat + mord + pár adorujících Ivanku a Gotta : na vaše komenty nereaguji, na svém nic nezměním !
Teď z toho nebudete spát jak jsem vám to nandala !

mord
06. 05. 2015 07:31

Nejsi vůbec důležita drbno mej si názor jaky chceš. Neumíš přemýšlet ani psát jinak bys už dávno pochopila, že nikoho neadoruji, ale vadi mi nuly tvého typu, které si léči komplexy na známých lidech zkus si to vygooglovat

bella.
06. 05. 2015 11:46

Já jsem bella s tečkou po jménu a distancuji se od tebe - jsi pouhá nevzdělaná příživa, která nemá na sebe a tak se lepí na můj nick a zní:
.bella

anebo si tady dáváš 2 tečky po mém nicku , anebo znevažuješ nick mekanik přidáváním k, takže pak zní : mekanikk
Zjevně ti vadí chytrý lidi, na ně nemáš, tak se jim mstíš.Jsi jak kuna v kurníku, čus.

Jo , je to ubohotina se skrejvat za jiný .Co ale s takovými mentály člověk nadělá? Nic

ivuska1
05. 05. 2015 16:14

Jablonsky

robin5
05. 05. 2015 13:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivuska1
05. 05. 2015 16:19

robin5 souhlas

mandat
05. 05. 2015 16:25

Fantasticky a pravdive napsane.

bella.
06. 05. 2015 12:00

robin5

kam na to chodíš? Je to tak trefně popsaný, máš za 1

street
06. 05. 2015 16:49

robin5

vystizne napsane

antonuis.j
05. 05. 2015 12:26

Jablonského nemusím, ale to video trefil, přesná "Ivanka" a ustrašený Mistr. Zajímavé - prý byli přátelé a panu Gottovi se scénky o jiných evidentně líbí, ale jak Jablonský píchl do vosího hnízda a trefil se do černého, tak je zle. Ivana je dřevo a koště bez talentu, půvabu, ženskosti, sex appealu a hlasu. Jen ať se chytne za frňák, ježibaba škaredá skřehotavá nenasytná, je to nechutná neženská pouchlina.

ivuska1
05. 05. 2015 16:22

street
06. 05. 2015 16:51

antonuis.j

naprosty souhlas

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.