Zpěvák Milan Drobný (70) má problémy s dýcháním: Čeká ho operace! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Zpěvák Milan Drobný (70) má problémy s dýcháním: Čeká ho operace!

Nepříjemný verdikt si vyslechl Milan Drobný (70)! Druhá operace nosní přepážky ho nemine!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
11. 01. 2015 15:06

cemerice-oxallis...ty jsi neuvěřitelné blbá,myslíš si,že jsem tě nepoznala,jsi jak přes kopírák

prasulka
11. 01. 2015 17:39

ararat
11. 01. 2015 13:31

andorea..má to smysl to protože lidé jsou xenofobní a velmi rádi se v tom čvachtají,a není důvod,to že mají problémy,to se dalo očekávat...ale proč to rozmazávat na diskuzích když jsou lidé hnusní,nepřejícní a moc je baví se do toho trefovat.

prasulka
11. 01. 2015 17:38

Ale,ale,to vůbec není o xenofobii!!!!!Je to oprávněná kritika toho,jak se tato rodina chová,hlavně "madam",matka roku!!!!Žijí si nadstandartně,vše dostali,tohle nemá ani "bílá" rodina,která pracuje a je přínosem pro tento stát.Zneužívají toho,že jsou prostě cikáni a toho,že se jim vychází vstříc úplně ve všem.

ararat
11. 01. 2015 17:41

ale přesto je to xenofobní,já se jich nezastávám,mi jde o to,že tady to není o paterčatech a češi prahnou po tom,aby je mohli urážet a nadávat a dělali tady soudy,to je vše

smazan_20150121
11. 01. 2015 17:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
11. 01. 2015 13:40

nikdo neříká že píše neslušně.....ale tady je diskuze o panu Drobném,pokud jsi si nevšimla

prasulka
11. 01. 2015 17:32

prasulka
11. 01. 2015 17:32

ararat
11. 01. 2015 08:04

oni chtěli paterčata? ty jsi kopyto,takový nesmysl...

baronessa
11. 01. 2015 08:49

ano. V případě takového těhotenství se důtklivě radí omezit počet plodů v děloze, není na to stavěná a mohla na to doplatit matka i děti. Já vím, je to těžký etický problém, v podstatě se kvůli zbylým obětují jiné plody. To mohli udělat a mít třeba "jen" dvojčata, bylo to opravdu na jejich rozhodnutí. Trvali na paterčatech, tak je mají, je obdivuhodné, že se nic hrozného nestalo a děti jsou OK. Kdyby tomu tak nebylo, byla by zátěž na rodinu daleko horší, ještě ke všemu mít chudáčky.

ararat
11. 01. 2015 08:59

baronessa

prosím tě a ty by jsi udělala co kdyby v tobě rostli malí tvorečkové a nemyslím si,že to je vůbec možné,kdo rozhodne který plod ano a který ne...,je to zrůdné..píšeš z cesty

baronessa
11. 01. 2015 09:58

nepíšu, tak to prostě v gynekologii a porodnictví je. Já bych si ale hlavně nepořizovala k prvnímu dítěti další, jestliže bych neměla podmínky - bydlení a práci.

ararat
11. 01. 2015 13:38

ale oni nechtěli 5 tvorečků,chtěli ještě 1 dítě..

baronessa
11. 01. 2015 14:03

a mohli ho mít, kdyby nechtěli rovnou dalších pět. I když pořád nevím, proč chtít do jedopokojového bytu další dítě k tomu prvnímu. Nějak přehodili pořadí. Správněji by bylo: zaměstnání, spoření, bydlení, rodina. Oni to vzali pozpátku

prasulka
11. 01. 2015 17:32

ararat
11. 01. 2015 17:37

já jsem nikde nečetla,že by si někdo nechal odebrat plod v době těhotenství,jestli znáš takový případ tak to tady napiš..odeberou v případě poškozených plodů to ano...v době kdy jsi rodila své děti,byla totalita a v této době neznám jediný případ odebrání plodu,aby se narodily děti v menším počtu než se původně zplodily

baronessa
11. 01. 2015 18:17

Tak ony ty ženy asi budou do bulváru těžko psát, že si nechaly odsát plod. Taky je dost málo těch, co čekají paterčata, čtyřčata - každý soudný lékař budoucí mamince vymluví nápad nosit tolik dětí, taky je může potratit a nemusí jí pak zbýt ani jedno. Konkrétní případ já osobně neznám, to bych si musela vyhledat googlem, což můžeš udělat i ty. Nic zlého nepropaguju, je to jak v zájmu rodičky, tak v zájmu zdravých dětí. A tady se vyjadřuju ke konkrétnímu případu paterčat a chování jejich matky a babičky, nic víc za tím nehledej.

ararat
12. 01. 2015 08:01

baronessa
já v tom přeci nic nehledám,já jen reaguji na to co píšeš,nedává to logiku a uvádíš,že každý soudný lékař to budoucí mamince vymluví nápad nosit tolik dětí­...ba­rones­sa,pro­sím tě žádný soudný lékař to neudělá,ten musí podporovat zdraví a život těch drobečků,a pokud jsi se dívala na jejich dokument,tak ten lékař ji vše schválil a popřál ji zdraví...tady to není o pocitech ale o zákonech,lékař nikdy neschválí potrat pokud není v ohrožení matka nebo plod...chování matky a babičky je to etnikum od kterého se nedalo čekat nic než nevděčnost a agrese,tak nevím co vás pohoršuje...paní Rulíková to myslela dobře,ale ani úřady se ji nezastaly,ale z toho už bude vycházet a zřejmě jim už nepomůže,,,tak to je

baronessa
11. 01. 2015 18:32

víš, vrtalo mi to hlavou, tak jsem si vyhledala, co je třeba - podívej -
http­://www­.ule­kare­.cz/cl­anek­/reduk­ce-embryi-snizuje-komplikace-vicecetneho-tehotenstvi-7019

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.