Smutná Žilková jako babička na plný úvazek: Agátina syna ve školce nechtějí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Smutná Žilková jako babička na plný úvazek: Agátina syna ve školce nechtějí!

To je malér. Babička Veronika Žilková (52) řeší pěknou lapálii. Vnuka Kryšpína, kterému budou v srpnu tři roky, nevzali do školky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
23. 05. 2014 19:34

....... nejspíš se ve školce bojí , aby jim Žilková nedotáhla další "dárky" po rodičích ! ....... nakonec by se ještě za to dožadovala bezplatného umístnění toho svého parchanta !

meibes
22. 05. 2014 15:02

mě se ani nechce věřit vlastním očím co tu čtu za perly ... Skoro každá máma přeci chce, aby se její dítě ve věku tří let dostalo do školky, aby se naučilo žít v kolektivu ... Na to nevidím důvod nadávat malýmu hned do spratků! A že Veronika připoměla že dala školce nějaký dárek...to se prostě stane že člověk věří že k tomu přihlédnou, podle mě to doba bohužel vyžaduje..Ale proč je tu tolik zloby k článku ..to mi fakt hlava nebere ...

beladona
28. 06. 2014 01:56

Mně zase hlava nebere, že bych já někomu něco dala a při další příležitosti to použila.
To se ve společnosti prostě nedělá.U nich doma asi jo.Oni mají furt něco.
Z těch píšťalek měly učitelky asi radost velikou, možná spíš potřebovaly ve školce něco jiného.Ze Žilkových flétniček se mají podělat?Jsou snad muzeum?

defakto
22. 05. 2014 13:42

.......a proč si svého spratka nehlídá Agáta sama ? ...... a pokud musí někam odejít má předse manžela .

mrdounberlusconi
22. 05. 2014 16:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aronak
22. 05. 2014 09:59

No, to je teda nespravedlnost... Žilková před lety věnovala pár flétniček a proto si myslí, že bude mít protekci vždy a všude. Ještě tak, aby si museli dávat kloučka do nějaké soukromé školky a museli za to platit velké peníze. Třeba nabídne svoji pomoc nevlastní děda - třeba se najde nějaké místo ve školce, kterou zajistí některé z ministerstev (a třeba jako bonus nebudou muset nic platit). Paní Žilková, takovýto problém řeší tisíce rodin v republice a třeba kvůli nepřijetí dítěte přijde máma o práci a pak se musí jinak otáčet, aby všechno finančně zvládli.

popocatepetl
22. 05. 2014 07:42

"Docela mě to překvapilo. Přece jsem je dost uplatila, dala jsem jim flétničky po pradědečkovi, jsem hvězda, a oni mi přesto nevyšli vstříc"...

lambrika
22. 05. 2014 07:37

no jo, flétničky po pradědečkovi . . . proč to zdůrazňuje ?

mrdounberlusconi
22. 05. 2014 07:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

paula
22. 05. 2014 06:26

chůvu

paula
22. 05. 2014 06:25

To se teda rozbrečim ... Agáta s manžílekm nemají na soukromou školku nebo na chůbu?

gabcakovamatinka
21. 05. 2014 22:45

No to je smula....furt hekaj do bulváru kolik peněz vydělaj za večír a je ji líto po nějakou dobu platit soukromou školku a o rok skusit štěstí znova. Taky si umím představit kolik povyku tam agáta bude dělat jen když na kluka špatně kouknou....

raspina
21. 05. 2014 16:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

popocatepetl
22. 05. 2014 07:45

Tipnu si: že vy jste nevytrubovali do bulváru, že za hodinu své laskavé účasti na něčí párty berete 10 tisíc?!

A pak se rodina diví, že školka dala přednost dětem, jejichž rodiče nemají na soukromé hlídání...

raspina
22. 05. 2014 09:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

veselabublinka
21. 05. 2014 15:55

Na Suchdole jsou soukromé školky. Pro Agátu která vydělá za jeden večírek dvacet litrů to musí být brnkačka!

majojo
21. 05. 2014 18:42

Jenže kšeftík za dvacet litrů sežene Agáta tak dvakrát do roka. A navíc, ani ona, ani Žilková nemají auto, tak kdo by tam Kryšpulína vozil?

illis
21. 05. 2014 20:57

Já bych řekla, kdo by ho tam mohl vozit, ale za to by mne mohl někdo popotahovat . Náhodou, Agáta má auto, takovou malou žlutou blechu, ale, asi se jí ráno nechce tak brzy z pelíšku od manžílka . Docela mne dojalo, jak mluvila Žilková o flétničkách po tatínkovi, slzy se mi draly do očí. Možná by mohla přidat ještě nějaké hadříky po Agátě z jejího obchůdku a to by bylo, aby tam Kryšpína nedostala .

popocatepetl
22. 05. 2014 07:48

Také použité prádlo by mohla věnovat učitelkám. Že prý slyšela, že to velké hvězdy jejího formátu dělají, v aukcích prý třeba prádelko po Marilyn Monroe má velký úspěch.

veselabublinka
22. 05. 2014 07:23

A kde jste vzala, že nemají auto? Auto mají obě!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.