Poslední prosba Artura k mámě Ivetě Bartošové: "Maminko, slib mi že..." | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Poslední prosba Artura k mámě Ivetě Bartošové: "Maminko, slib mi že..."

Kdyby vyslyšela prosby svého syna Artura Štaidla (17), mohla se dnes možná Iveta Bartošová (†48) těšit plnému zdraví, klidu a rodinné pohodě. Dlouhá léta ji prosil, aby přestala zpívat. Ona jeho přání ale bohužel splnit nechtěla...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

beladona
13. 05. 2014 14:07

Opravuji : k Arturovu životu

beladona
13. 05. 2014 14:05

Artura zdevastovaly především oba jeho rodiče.Jak Štaidl, tak Bartošová.Nemalou měrou , to co se stalo, zavinily soc. pracov­nice­.Samoz­řejmě se takové věci k nim donesly.A pardonovat takové jednání matky jen proto, že je zpěvačka a Štaidl známá osobnost je hrozný.
Chce mi někdo říct, že malej kluk, když vidí mámu věčně nalitou a doma věčně jinýho souložníka mámy, že ho to nerozhodí?A chce mi někdo namluvit, že Štaidl se neměl o kluka brát mnohem, mnohem dřív?
Bulvár je bulvár, ale oba rodiče nevšímavostí k Arturovému životu mu způsobili peklo.Ono se to ještě projeví, chudák kluk.

matylda-rut
13. 05. 2014 20:48

Tak tak a když přišel Rychtář a prostě ji čucíky nedal, tak ji byla její závilost na alkoholu taky přednější a chtěla se zase rychle rozvést. Viktorky m je líto, ale Iveta tohle dělat neměla už kvůli synovi, ale na něj už dávno nemyslela. Pomatená, zalkoholizovaná nadobro. Tak odpočívej nyní v klidu Iveto.

peter44
13. 05. 2014 13:19

artur ma typickej ksycht hajzla a vraha az povyroste to z neho budete mit radost,a staidle ten hajzl nepride ani na tvuj pohreb,bezcitne hovado uz od mala

va45
13. 05. 2014 17:32

Trotle lehni na hadr. Hoď sem fotku ať se podíváme na tebe.

jenda_benda
13. 05. 2014 21:27

Sem napište Váš názor

mdada49
13. 05. 2014 21:48

Ty blbečku, nekoukej tolik do zrcadla. Dobráčtější obličej, než má ten chlapec jsem neviděla. A co asi tak říkáš na ksicht mladýho Šlychtáře, to je kriminálník jak vyšitej

peter44
14. 05. 2014 09:07

ten mne nezajima ale je lepsi nez artur protoze byl narozdil od nej na pohrbu ikdyz nemuse,zatim co artur musel,ze ma dobrackej oblicej spis vyzranej s vecnym usmeskem jak je mu vse jedno cynismus ahajzlost ma vypsany v tvari to vis je z nej ***brita

amywinehouse
13. 05. 2014 12:44

Ten článek od Čížkové je fakt humus. Nejvíc mě pobavilo,jak píše o Uhříněvsi jako o "malé Uhříněvsi za Prahou" - primitivka jedna! Sama bydlí v paneláku na Jižním městě. Jedno vím jistě. Až ona zavře své "krásné oči",tak to bude všem u p.....e

peter44
13. 05. 2014 13:10

jake krasne je stara musi uz chcipnout ale nechcipne,jako vsechny stary nechcipaj,ted chcipaj jen mlady nova moda

va45
13. 05. 2014 17:33

Hutoráku na Slovensku je špatný vzduch?

jenda_benda
13. 05. 2014 13:23


Krásné oči!!!!!!
To mě fakt dostalo!!!!!!!

jenda_benda
13. 05. 2014 13:24

Až jsem si vylil kafe do klína....

ferdinand6
13. 05. 2014 22:01

To myslíte tu vyschlou tresku Františku Čížkovou?

tadel64
13. 05. 2014 12:11

Poslední prosba? Před lety? Tohle je fakt už na žalobu. Pane Štajdl,necháte svého syna vláčet bulvárem,jako jeho matku?Necháte ho fotografovat,jako opici? Artur jde do školy a ze školy... do p*rdele vzpamatujte se páni reportéři a dámy reportérky.Nechte kluka napokoji. Foťte si Rychtáře,ten se na to celej třese. Další sousto bude zájemce o Ivetin dům. Chce si jít lehnout na ženské oddělení do blázince? Chce někde vylepovat plakáty? Šmánkoté,ať. Když nebudete takovým d*ebilům dávat prostor,najde klid rodina Ivety a i ona sama.Někde jsem četla,že neúčast na pohřbu ovlivní Artura na celý život. Nemyslím si. Vrcholem všeho je komentář Františky. Ty se taky vzpamatuj,o*bludo škaredá.Dáváš ve svém článku lidem lekci o slušném chování a sama jsi tou,co lidi jen kritizuje. Už mi u Tvého článku chybělo upozornění,kdo by za oblečení vyfasoval jedničku a kdo za pět. A ta reportérka,co si stěžuje na to,že musí být v práci a asi nestihne hokej, ta by měla vylítnout na hodinu. Na jednu stranu si stěžuje a na druhou čeká,že právě ona pořídí snímek třeba Artura.Inu ...tomu říkám hyenismus!

jenda_benda
13. 05. 2014 11:34

Nevím jestli někdy Artur tohle řekl, ale člověk jako Iveta zpívat potřebuje. Pro ni byla hudba vším.
Je pravda, že kdyby dělala nějaké civilní zaměstnání, tak se kolem ní nerojí tolik ziskuchtivých a slávychtivých jako tomu bylo, ale se svou křehkou povahou by stejně nakonec narazila na nějakého agresora, který by ji trápil. Jen by se o tom nepsalo.
Bohužel musím říct, že Ivetin problém začal už v dětství. Iveta se cítila méně milovaná a takoví lidé potom o to víc hledají lásku jinde.
Navíc Iveta měla moc ráda tátu, ale ten propadal alkoholu. A jeho absence způsobila to, že ho začala hledat v partnerech.
A agresoři typu Rychtář ze začátku opravdu dělají dojem toho milujícího a zároveň pečujícího a ochranitelského!!!!

mirkazam
13. 05. 2014 15:25

Prosím tě jendo-bendo neval a nehrej si na psychologa.Iveta se cítila méně milovaná ? Nebuď k smíchu. Ta střídala chlapy jako ponožky, a když to nejelo podle jejího, tak páchala demostrační sebevraždy. Teď s ní prosím nedělejte svatou.

jenda_benda
13. 05. 2014 21:33

Nejdřív vychoď základku, nauč se číst a pak se teprve ozývej!!!!!!!!

xsedmikraska
13. 05. 2014 10:59

Můj názor je, že vždy, když se Iveta ocitla v "sračkách", měla to štěstí, že vždy našla důvod, proč z toho vyjít ven. Jak sama uváděla, impulsem pro život byl pro ni syn Artur a zpívání, kdy slyšela potlesk, chválu. Vnímala, že má plno fanoušků. To ji dávalo pocit sebejistoty, který postrádala. Byl i zmiňován fakt, že hledala zázemí a tudíž, když cítila naděj ve vztah, to ji dokázalo také pozvednout. V období před její smrti se na ni sesypalo více nepříznivých skutečností. Vztah s Rychtářem byl očividně v troskách (plánovala rozvod), absolvovala těžký zákrok u stomatologa a musela se potýkat s bolestí. Tuhá čelist ji při zkouškách znemožňovala zpívat a tak se nemohla chytit ani této berličky. Cítila obrovskou beznaděj. Podle dopisu, který psala vnímala, že Artur je silný mladý muž a že jeho otec se o něj stará dobře. Do toho prášky, možná alkohol. V den, kdy spáchala sebevraždu byla čistá, tudíž jasná mysl a tak si zoufalost uvědomovala v plné míře. Ráno v ten osudný den - nevěřím, že prožívala s Rychtářem klidnou a pohodovou snídani. Rychtář musel na výslech a to každý normální člověk bývá nervozní, na náladě to nepřidá. Řešil sebe a ne Ivetu.
Možná už vše bylo nad jeho síly. Politovat ho ale nemohu,protože on měl z toho východisko a taky mohl zabránit tomu neštěstí. Ivetu neměl nechávat bez dozoru, když věděl moc dobře, jak na tom je a pokud péči o ni nezvládal (bylo patrno z posledního záběru v Tv a jeho hovoru s Macurou), měl ji předat odborníkům. Po smrti Ivety se snažil národ přesvědčit, v jaké harmonii a lásce byli a tím se zakopal úplně.

xioma
13. 05. 2014 10:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.