Poslední prosba Artura k mámě Ivetě Bartošové: "Maminko, slib mi že..." | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Poslední prosba Artura k mámě Ivetě Bartošové: "Maminko, slib mi že..."

Kdyby vyslyšela prosby svého syna Artura Štaidla (17), mohla se dnes možná Iveta Bartošová (†48) těšit plnému zdraví, klidu a rodinné pohodě. Dlouhá léta ji prosil, aby přestala zpívat. Ona jeho přání ale bohužel splnit nechtěla...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marie60
13. 05. 2014 09:35

ALFIN: . doufala jsem, že po pohřbu ubude o nich článků, ale moc jsem se zmýlila.

ollina
13. 05. 2014 08:13

Tady diskutuje Rychtář a syn, jak to tak čtu.

modraliska
13. 05. 2014 07:43

Musím tedy říct, že už toho mám právě dost. Co je to vůbec za neupřímné, falešné a trapné lidi, že se chvástají, jak měli Ivetu rádi a přitom jí nejdou ani na pohřeb? Arture, tohle byla od tebe sprosťárna, tohle si tvoje máma tedy nezasloužila. Stejně to samé platí i o panu Štaidlovi a celé Ivetině povedené rodince - bratrovi, sestře a především matince, která má jenom plnou pusu toho, jak Ivetu milovala, ale přiotm všichni vědí, že ji moc ráda neměla. Ono je vemi snadné, najít viníka - pana Rychtáře. Ale je potřeba si uvědomit, že na léčení ji nedostal nikdo z nich!!! Pan Rychtář ji alespoň v posledních měsících podporoval a doprovodil ji důstojně na její poslední cestě, zorganizoal pohřeb, vybral šaty do rakve, zajistil na pohřbu soukromí, zaplatil ochranku - kdo z jejich povedených přátel a rodinky tohle pro Ivetu udělal? Měli by se stydět!!!

paralenka
13. 05. 2014 08:05

Nemůžete nikomu vnucovat ani svoji lásku, ani svoji péči, pokud o to nestojí! Oni se nemají za co stydět, Iveta u nich vždy našla dveře otevřené, jen o to jaksi nestála, pořád se vrtala v jakýchsi domnělých křivdách, viz její: Neměla jsem se narodit! Nikdy jí nedošlo, že v době, kdy ještě byl ultrazvuk v plenkách, zřejmě rodiče netušili o druhém dítku a byli normálně zaskočeni, nic víc. Celý život se ubíjela domnělým syndromem nemilovaného dítěte, což je pro psychiku zničující!

anna1234
13. 05. 2014 08:45

..áááále prosím tě mě rodiče taky nechtěli, no a jsem tu a bez jakékoli psychického zničení

ollina
13. 05. 2014 08:07

Nazdar Rychtáři

b.r.s.a
13. 05. 2014 08:22

ahooooooooooooooj chudinko

b.r.s.a
13. 05. 2014 08:19

Je to přesně tak
Copak ti její slavní ""umělci a kamarádi "" , ti si stejně řeknou a už i řekli:ona chlastala a dalo se to čekat atd...to je verbež jeden vedle druhýho.
Ale matka a syn především by na pohřbu chybět neměli.
Je to psychická věc,ale doprovodit na poslední cestě jak se říká je moc důležitý.Ono to je opravdu poslední !!! i když to ten mrtvý už neví , tomu pozůstalému to pomůže.A co umí psychika,to je konec konců vidět právě na Bartošové.
Já se Rychtáře nezastávám,ale nikdo u nich a s nima nebyl ,tak nemůžu soudit , což tady většina dělá.
A ještě bych jen podotkla,že šlo o rozloučení s Bartošovou , ne s Rychtářem . jak to tady na diskusi spíš vypadá.

modraliska
13. 05. 2014 08:50

Přesně tak. Rychtář splnil bezezbytku přání rodiny ohledně pohřbu s vyloučením veřejnosti a novinářů. Dokonce na to najal profi ochranku. Je mi jasné, že pro Artura je to stres, ale to byl snad téměř celý život s jeho maminkou, bohužel. Myslím, že už není malé dítě a měl sebrat trochu odvahy, narazit tmavé brýle a kapuci a nechat se ochrankou rychle protlačit na ten pohřeb. Tam se už mohl vyplakat a důstojně s mamku naposledy rozloučit, nikdo by ho u toho nefotil. A pak zase kapuca a rychle zpět do auta a už do klidu domova. To by snad mohl zvládnout? Myslím, že pokud to v sobě neuzavře, někde se to na něm bohužel projeví. Možná, až to bude nejmíň čekat. Máte pravdu, že tyhle sociální rituály jako jsou pohřby nejsou samoúčelné.

jankanezna
13. 05. 2014 09:30

modraliska

jankanezna
13. 05. 2014 09:29

janapi
13. 05. 2014 08:22

Další nick Rychtáře? Tak by si měl pořádně vyčistit hlavu -než psát nesmysly a kdekoho napadat! A že zajistil...tu jím pozvanou verbež? Chudák Iveta! S placením to asi nebude tak horké-když měla Iveta v sejfu peníze-kolik jich tam vlastně zbylo?

modraliska
13. 05. 2014 08:43

To nevím, kolik jich tam zbylo, ale je potřeba si uvědomit, že hvězda Iveta už poslední dobou nevydělávala a z nečeho žít musela. Kdo ví, jestli ji nakonec neživil Rychtář. A že z jejich peněz zaplatil pohřeb? Tak to je snad normální, ne? Každý by si měl své účty platit sám!

majojo
13. 05. 2014 08:49

Tak přesn takovéhle čtenáře si Blesk pěstuj, vyhledává je a miluje je. Sezobou každou blbinu, které jim naservíruje. Děvče, ona brala takové tantiémy, že by z nich uživila ještě jenoho Rychtáře. Nehledě k tomu, jak nechutně ji prodávala bulváru a peníze šly na jeho konto. Nepřiůpadá ti, že tak trošku okradl toho tolik kritizovaného Artura?

modraliska
13. 05. 2014 09:06

No, ono si na druhou stranu ty peníze dost zasloužil, ne? Uklízet celý barák, Ivetu koupat, přebalovat, prát její pomočené oblečení, všude ji vozit, nakupovat, chodit s ní na procházky... Pečovatelka by to taky nedělala zadarmiko... A upřímne, sáhněte si každý do svědomí: chtěl byste takovou práci vykonávat? Já se přiznám, že pro mě by to nebylo.

jankanezna
13. 05. 2014 09:29

marie60
13. 05. 2014 09:24

jankanezna
13. 05. 2014 09:28

ollina
13. 05. 2014 08:35

modraliska jsi Rychtář osobně a nebo Tvůj povedej synáček?

modraliska
13. 05. 2014 08:41

Ahoj, nejsem ani jedno, ani druhe. Jsem normalni holka. Jenom mi vadi, ze se tu vina svaluje jen na Rychtare. Vite, ono, kdyz se zavisly clovek odmitne jit lecit, v nasem pravnim systemu s tim nic neudelate. A kazdemu, kdo ostentativne odmitl jitna jeji pohreb, bych prala zazit jedno odpoledne s opilou a zfetovanou Ivetou, ktera se neudrzela na nohach a byla inkontinentni. Rychtar neni zadny svatousek, ale alespon se ji snazil opatrovat a prebaloval ji. A pak jeste splnil prani pozustalych a pripravil dustojny pohreb. Ze je to cholerik, to je jasny, ale tyhle zasluhy bych mu nechtela uprit.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.