Známe místo posledního odpočinku Ivety: Rychtářovi přeskočilo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Známe místo posledního odpočinku Ivety: Rychtářovi přeskočilo!

Boj o způsob a místo pohřbu Ivety Bartošové (†48), která spáchala sebevraždu, je bohužel pro blízké a rodinu předem prohraný. Vdovec Josef Rychtář se nekompromisně ujal organizace poslední cesty zpěvačky, a to tak, že si definitivně znepřátelil každého, koho měla Iveta ráda. Nyní je jasné, co s tělem mrtvé zamýšlí!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lillyli
04. 05. 2014 08:50

Havel měl ale za ženu herečku, která si chtěla užít poslední dnu slávy a tak jí to vyhovovalo, P. Bobka sem snad raději ani netahejte, to byl Pan zpěvák..a ty ostatní? Byly to výrazné osobnosti ve svém oboru. Bartošová byla leda tak osobnost bulváru, promiňte.

anna1234
04. 05. 2014 09:41

lilly

illis
04. 05. 2014 11:03

klowatina Veřejný pohřeb dle scénáře psychopatického Rychtáře si rozhodně Iveta

Syda
03. 05. 2014 22:46

Ano otázka zní, kde byli všichni rádoby přátelé, kde byla rodina, proč ta co jí potkala nepřivolala pomoc... spousta otazníků a žádné odpovědi a navrch divadlo pana Rychtáře a neustálé propírání v bulváru.... velice smutný osud jedné úspěšné, ale zároveň velice nešťastné ženské...

lukas.cz
04. 05. 2014 06:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lillyli
04. 05. 2014 08:53

Právě jsem někde četla článek o IB. Psalo se tam o jejích exibicích v bulváru...a ani hudebně to prý nebyla žádná sláva. Souhlasím. I když se někomu líbí např. Knoflíky lásky, posledních nejméně 10 let ze zpěvu nežila. Tak si úspěšnou ženskou tedy nepředstavuji. Ani o neúspěšnosti se mluvit nedá. Její život byla hrůza.

illis
04. 05. 2014 11:04

syda

illis
04. 05. 2014 11:06

lillyli Hlavně, že ty jsi úspěšná . Co ti dává právo posuzovat, jak byla Iveta úspěšná. Jsi snad nadčlověk, o tom silně pochybuji. Nevšímej si takových nepodstatných věcí a hlavně ani nyní Ivetě neubližuj .

lillyli
04. 05. 2014 11:14

Iveta si nejvíc ubližovala sama. Teď už jí to je všechno jedno. Nejsem nadčlověk, jsem obyčejná ženská, která má taky své smutky a trable, ale bojuji s nimi. Neočekávám, že to udělá někdo za mě, a už vůbec nemám potřebu špinit každého, kdo se nechová přesně podle mých představ.

1pravda1
03. 05. 2014 22:01

Pokud jde o to týrání, myslím, že o ty zuby - najednou 3 stoličky? přišla u Rychtáře, to se zametlo?

lukas.cz
04. 05. 2014 06:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

detektif_shtika
03. 05. 2014 21:38

Být na místě rodiny, tak se domluvím v krematoriu, ať popel dají i do druhé urny (stejně se do urny sype jenom vzorek) a tu uložím v rodinné hrobce ve Frenštátu a rozloučím se s ní v rodinném kruhu později po kremaci.
Rychtář ať si nad svojí urnou třeba masturbuje, magor jeden zas-ranej. Co si to vůbec dovoluje, ksindl jeden ubohej? Doufám, že mu tu jeho estrádu budou všichni sabotovat. Vymaštěnec jeden.

illis
04. 05. 2014 11:06

detektif_shtika Mám stejný názor jak k ostatkům, tak s tím ***m Rychtářem .

diodaa
03. 05. 2014 19:41

I mě bude Ivetka moc moc chybět. O Rychtářovi raději psát nebudu, musel by sem psát jen expresivní výrazy. Jsem zhruba stejně starý jako Ivetka, celý život jsem jí nesmírně miloval, chodil jsem na její koncerty, vyrůstal z jejími krásnými písničkami, toužil jsem být s ní. Bohužel nikdy se mi nepodařilo být s ní - nebo se s ní seznámit osobně. Bolest v mé duši je moc velká, a nedá se zacelit. Přesto kdyby jsem byl jejím partnerem, neopustil by sem jí 24. hodin denně, a kdyby sem nemohl být s ní osobně, najal by sem si někoho kdo by byl s ní než by sem se vrátil. A samozřejmě že by sem jí třeba i trochu důrazně odvedl na léčení. Nedovedu pochopit tak dlouhou dobu se chudinka trápila, až nakonec...... Strašné!!! Nedovedu vztřebat že Ivetka už nikdy nikomu nezazpívá. Křehká dušička která potřebovala spíše citlivého a stálého partnera, který by jí nedokázal ublížit fyzicky i duševně. Měla velkou smůlu na partnery. Ivetka už není, ale její píšničky nás budou těšit i nadále, přesto když budu poslouchat její písničky, slzičky v oku budu mít velmi často. No takových fanoušků jako já. je hodně, a smířit se se skutečností že není Ivetka mezi námi je hodně hodně těžké.

ninunka
03. 05. 2014 21:03

diodaa: Velmi se obávám, že i vy by jste mně co nejdříve navštívit lékaře

sleepless
04. 05. 2014 03:21

Ty krávo, ten pán to napísal tak ako cítil,a presne tak to aj malo byť, aby bola Iveta šťastná ! Keby mala takého chlapa, toto sa nikdy nestalo...Ano , Ivetu mali ludia moc radi a jej tragický odchod poznačil smútkom snád všetky generácie..

lillyli
04. 05. 2014 08:33

Hloupost se léčit nedá.

londynskypes
03. 05. 2014 19:15

Tomáš Gottlieb 24.4. prohlasil ze mu Iveta osahavala syna jeste jsem rikal tak to ji znici a podivejme pet dni na to ..za to bych ho hnal k soudu je to fetak a ochlasta!!Pepane mel by si ho zazalovat!!!!

sleepless
04. 05. 2014 03:30

Gottlieb, ten skurvený židovský hajzel jej strpčoval život celé roky, urážal a špinil ju pravidelne, lebo sa na spoluprácu s ním vysrala, asi vedela,prečo to urobila, a ten parchant židovský mal ešte tú kuráž sa dotrepať na televíznu obrazovku a vyjadrovať k jej smrti ! Vyjebanec, nech aj ten skape do rána !!! A ked nie, tak nech mu zabehne do gágora tá pečená kachna s knedlíkama , aj tej jeho prijebanej manželke, ked budú v reštike žrať a pritom nariekať , ako kvoli Bartošovej nemožu tých " kachýnek mať na stole o moc viac a každý den ! Fuj, dve špiny židovské !! " Pozdrav zo Slovenska !

lukas.cz
04. 05. 2014 06:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.