Tatiana Vilhelmová konečně prozradila, proč opustila manžela! Kvůli Dykovi ne... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Tatiana Vilhelmová konečně prozradila, proč opustila manžela! Kvůli Dykovi ne...

Herečka Tatiana Vilhelmová (35) o vztahu se zajíčkem Vojtou Dykem (28) dlouho mlžila. Její rozvod s manželem Pavlem Čechákem (35) proběhl rychle a vypadalo to, že herečka jenom vyměnila manžela za muzikanta Dyka. Avšak opak je pravdou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prroud
04. 01. 2014 10:45

Na co zduraznovat ony bukvice,nejsou to snad taky lidi jako my?Netreba vyzdvihovat jejich zamereni,to je jen jejich soukroma zalezitost ktera na verejnost dokonce vubec nepatri,dost na tom,ze jsou tolerovany,coz je spravny kdyz je to bez reklamy a i byt jen tichyho schvalovani,protoze na tom neni co schvalovat,naopak propagace je dokonce trestu a zavrzeni hodna!

prroud
04. 01. 2014 10:48

Takze se mi nutne vtira otazka,jisty media jdou vlastne proti nam?Cilene,proti lidsky prirozenosti a normalni rodine se zdravejma detma? Proc?V cim zajmu?Jakej sledujou konecnej cil?

prroud
04. 01. 2014 09:56

A tohle mam sezrat,at Vilhelmovy,nebo ahacum? .Kdyz si chci dat ten "spenat",tak si ho proste kultivovane dam,rika se tomu dohoda. A nemusim rozbijet manzelstvi a brat detem tatu,nebo mamu....... .Sroubuje lidem do hlav bludy a vy ji v tom podporujete.Kazdej mame tu svou "polovinu" porad sebou,jen v onom "nevidenem" + a - ,ale hledame ji na materialni urovni,touzime po jedno­te,sjed­noce­ni.A jelikoz ona druha pulka neni v materialnim svete(coz vetsinou ale nevime),hledame ji ve svejch protejscich,jenze mezi nima neni "pulka" jako pulka,vitezej prosty pudy jelikoz spechame,a pak se ukaze jak jsme nedokonali a misto vztahu ve svobode a pratelstvi,hledame "majetek",chceme vlastnit....

prroud
04. 01. 2014 10:00

.....navic si 99.9% mladejch i tech starsich,plete lasku se zamilovanosti,jenze to jsou dva pary bot! A relativne brzy se to projevi.Malokdo to pak dokaze zvladnout,protoze i na to musej bejt ti dva kterejch se to tejka.

vuhp
04. 01. 2014 08:46

Je mi značně nesympatická a vůbec se k Dykovi nehodí.

baronessa
04. 01. 2014 09:08

s tím souhlasím. Ale je možné, že jim to klape dobře a já hodnotím pouze povrchně. Osobně je neznám.

smazan_20150109
04. 01. 2014 09:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
04. 01. 2014 11:52

baronessa
04. 01. 2014 06:55

Jsem přesvědčena, že jde o interpretaci bulváru, právě ona mi nepřipadá tak hloupá, aby kvůli malichernosti rozbíjela manželství s dětmi. I špenát se přejí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.