El Nino ve VyVolených trpí: Soutěžící se ho milosrdně zbavili! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

El Nino ve VyVolených trpí: Soutěžící se ho milosrdně zbavili!

Na první pohled drsný rapper, ve skutečnosti uzlíček nervů, který se po vile VyVolených pohybuje nervózně jako tygr v kleci. El Nino (31) přiznal, že má velké problémy s uzavřeným prostorem! A konkurence toho náležitě využila...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bobosa
04. 09. 2013 11:29

Na tento pořad se muže dívat jen dement

j-a-n-a
04. 09. 2013 10:45

víš -fizi - pokud si opravdu vezme do duelu toho 4%-ního debilního hysteráka Vlada,tak nemá šanci se do vily vrátit zpátky,to by Prima nedopustila! Poslala ho tam jen a jen proto,že je takovej hysterák uřvanej,protože si byla dobře vědomá toho,že to nebude mít žádnou sledovanost!! Já na to nijak zvlášť nekoukám,jen když se těm upoutávkám člověk prostě nevyhne. Ve vyle jsou prostě násil­níci,­nema­kačen­kové a dě*vky,je to prostě šílená sebranka,která by nijak lidi asi nezaujala,takže "uplatili" toho hysteráka,aby tam šel a budou ho tam držet .Takže lidi to možná vidí stejně jako ty,ale pokud půjde opúravdu Vlado tak se vrátí on a El Nino jede domů.

majolka232
04. 09. 2013 10:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

j-a-n-a
04. 09. 2013 10:59

Klídeček jo? Překlepnout se můžeš i ty,tak klid a nohy v teple

majolka232
04. 09. 2013 11:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majolka232
04. 09. 2013 11:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
04. 09. 2013 13:03

j-a-n-a holt myslela na to, že ten Vladko tam vyje jako hyena. Alespoň mě se úplně ten chlap zprotivil. Utratí 11 miliónů a nyní snad nemá nic. Jakou cenu má takový člověk? Včera ukazovali pána, který vyhrál v soutěži Checete být milionářem 1250000,- a dodnes si to užívá a tento blb? Holt ten pán je inteligentní a vyhrál to na znalostech, tak si toho váží. Tito tzv.soutěžící tam chlastají, hulí a štěkají se, nebo po sobě lezou. Holt i to jsou znalosti.

mnpv
04. 09. 2013 20:02

A jak víš co mu zůstalo? Minimálně mu zůstal zařízený byt v Praze, což ostatně není málo. Vladko není trouba aby troubil do světa stav svého konta.

j-a-n-a
04. 09. 2013 10:58

oprava---vily....

majolka232
04. 09. 2013 10:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mnpv
04. 09. 2013 19:51

Myslíš znamení ryb. Tak to tedy nevím, jsem ryba a proplavu vždycky všechno.

fizi
04. 09. 2013 10:12

Nemyslím si,že je to špatná taktika.Vezme do duelu Vladka a pokud to vidí lidé jako já,tak se musí vrátit El Nino.Kdo by se chtěl dál dívat na ječící zrůdu,­zvíře,­naka­žené vzte­klinou­,poha­zují­cí hlavou se svými kadeřemi-no prostě na blbýho dementa.Thomasovi se nedivím,že tak vyjel,proč může ječet Vlado a proč se Thomas nemůže někoho zasta a ječet taky,jinak se s tím blbem Vladem nedá mluvit,při tom řevu ke slovu nikoho nepustí.No pablb a doufám,že El Nino klaustrofobii předstírá a v duelu zvítězí.Jinak je to hodně odvážná soutěž a ne vždy se na to dá dívat,dost nechutné,co jsou lidi pro prachy schopni udělat.

marie60
04. 09. 2013 11:03

Ječet mohou ale nesmí už do sebe ani strkat, což ten divobijec udělal.Nevíme všechno co se tam dělo a děje, proto při druhém účtování by Thomasovi dalo KO dost lidí.

jity
04. 09. 2013 10:03

Ono se mu tam ani moc nechtělo, ten v pořádku neni. Spíše by se měl léčit z té jeho klaustrofobie.

marie60
04. 09. 2013 10:59

,,neměl se tam ani přihlašovat. Nevím, jestli se dá klaustrofobie vůbec vyléčit .
Bohužel, chtěl něco nového poznat ale neustál to. Nevím jak je dalece znám.Já jsem o něm nikdy neslyšela, protože se o takovou hudbu jakou on dělá, nezajímám. Zdál se být pohodář.Lepší mít nervy v pořádku, než o ně přijít v nějakých Vyvalených.

mnpv
04. 09. 2013 20:06

Měl si to rozmyslet předem. Žije ze sebou už dost dlouho aby věděl na co má a na co ne.Teď by tam měl zůstat a bojovat. Sliboval šou a zatím toho moc nepředvedl. Omluví ho pouze svěrací kazajka a převoz na psychiatrii.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.