Novou Českou Miss je Tereza Chlebovská! Partyšová jako moderátorka pohořela! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Novou Českou Miss je Tereza Chlebovská! Partyšová jako moderátorka pohořela!

Titul Česká Miss 2012 získala jednadvacetiletá Tereza Chlebovská. Slavnostní ceremoniál poznamenala neprofesionální Gábina Partyšová.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

evinka1111
02. 04. 2012 23:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

sabath
02. 04. 2012 14:43

Asi zrušim koncesionářský poplatek,jsou tam čím dál větší ***,hlava mi nebere který *** ty programy schvaluje,to musí být hlava pomazaná!

xcarodejka
02. 04. 2012 11:55

dříve jsem se ráda podívala, ale dnes není jistoty zda to nebylo ovlivněno penězi a divák není de facto podváděn. Myslím, že rozhodnout o nejkrásnější dívce spravedlivě ani nelze, protože líčení jedné pomůže více, druhé méně.....a tak i kdyby tady nikdo nezasponzoroval, nebo příapdně nevydíral někoho něčím, tak je jde o pouhou zábavu,kterou je třeba brát s rezervou. Moderování je ale profese a patří těm,l kdo to zvládají. Nemyslím Partyešovou, ale spíše jiné dámy, které se pomocí protekce na Primu doslova vetřely.

street
02. 04. 2012 12:01

xcarodejka - souhlas, viz. tezka amaterka Gottova, protekcni panicka, ktera je stejne drevo, jako na zacatku, na ni pracuje tolik lidi a vysledek?!

xell
02. 04. 2012 13:37

.. výsledek , tak ten je stále stejný!! Vosková figurína bez mimiky s křečovitou tváří, trhavými pohyby za každou druhou větou a nečistý , chraplavý a nepříjemný hlas = Ivana Gottová

marie.g
02. 04. 2012 11:49

To je celkový úpadek naší kultury , a nevím proč si má divák zvykat na stále se snižující projev moderátorů na útovni ZAUČENÉHO AMATÉRA ...... Bývalo lépe a starší to až příliš pociťují. Už v začátku této akce bylo zjevné, kam spěje, takže já jsem přetočila na krasobruslení.

b.r.s.a
02. 04. 2012 11:41

aby si příští rok vybrala :elis3 , mondego , jeenn, xcarodejka .
Ty brďo tolik výbor­ných,c­hytrý­ch,in­teli­gentní­ch a morálních
moderátorů.Kde by je našla než tady.
A určitě poradí i s jiným.Ještě nemluvili o šatech , o scéně , třeba i o Gottovi ,nebo případně probrat Šlégra atd.....S tím vším by určitě poradili.

street
02. 04. 2012 11:47

k nim jeste tebe b.r.s.a - urcite!

elis3
02. 04. 2012 13:06

b.r.s.a v první řadě a jako posluhovačku!!

b.r.s.a
02. 04. 2012 11:31

já Partyšovou nemusím,ale zase mi až tak nevadí.
Ale co by každej chtěl??????Prostě se překecávala,to je snad lidský .
Slávik je svůj a tak se nějak doplňovali.
Mě se spíš nelíbila 1.miss -marais má pravdu,jak orlí frňák atd...
Je to vždycky subjetivní názor,ale mě se moderování líbilo a aspoň to bylo trochu uvolněnější než třeba naši sportovci .Ti když na nejlepším sportovci sedí jak sfingy,moderátoři se snaží být ""na úrovni"" nikdo se ani neusměje,tak to je fak zábava

street
02. 04. 2012 11:49

Gabina Partysova byla totalne rozhozena z neprofesionalniho Jara Slavika - ten se tam skutecne "predved"...

p.r.d.e.l..hillarka
02. 04. 2012 13:28

Lůze jako seš ty to fakt stačilo a tak se ti to i líbilo, co? Bylo to na tvé úrovni

marais
02. 04. 2012 10:06

V článku příliš tvrdě hodnotíte Partyšovou. Ale pods*** věci, hezká miss s orlím nosem, krátkými zoubky,a placatým rtem při úsměvu vám nějak uniká. Holt, každý rok se nezadaří najít krasavici a moderování není přece podstatné.

mondego
02. 04. 2012 11:03

Myslíš, že moderování není podstatné? To si teda nemyslím.Přece jenom když tě má přes 2hod.někdo provázet pořadem, tak očekáváš alespoň trochu profesionality, inteligence a humoru na úrovni a to se na mne nezlob, ale nějak jsem to vše v sobotu u volby miss, postrádal

street
02. 04. 2012 11:45

souhlas - Gabina Partysova se sice snazila, ale chybel ji muzsky tandem, Jaro Slavik byl otresnej, proste namachrovany reditel zemekoule...

b.r.s.a
02. 04. 2012 11:33

Je to tak.A na moderování záleží,ale chce to právě už odlehčit a to oni dva udělali dobře.
Aspoň něco jinýho a "nemorálního"než naši politici z nichž se chce tak akorát zvracet.

p.r.d.e.l..hillarka
02. 04. 2012 13:30

..já se zbliju z tebe

marie.g
02. 04. 2012 11:50

krása by měla být v širším pojetí a dost těch uptravených stereotypů, to je skutečné znásilnění krásy.

xcarodejka
01. 04. 2012 18:27

i toto je jen paskvil toho bývalého. Nedodívala jsem se.... akce neměla atomosféru, byla to jedna křeč ve zřekmé touze pobavit. Ve výsledku se stal pravý opak. Násilí na divákovi. Také nevím proč tam byla dnes již vy vysokém věku CC, kterou všichni známe jako oslnivou krásku a soupeřku BB.....smutné a také nemyslím, že bylo vybráno dobřer, ale to by asni nebylo tak důležité, ačkoliv v korupšní společnosti se vtírá i taková myšlenka, že bylo rozhodnmuto předem.

b.r.s.a
02. 04. 2012 11:35

Mě by zajímalo jakou máte profesi,že jste jim neporadila jsk to udělat ?
Nedodívala jste se a nikdo se nezbláznil.A snad to ani nikdo neví,že jste nekoukala

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.