Novou Českou Miss je Tereza Chlebovská! Partyšová jako moderátorka pohořela! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Novou Českou Miss je Tereza Chlebovská! Partyšová jako moderátorka pohořela!

Titul Česká Miss 2012 získala jednadvacetiletá Tereza Chlebovská. Slavnostní ceremoniál poznamenala neprofesionální Gábina Partyšová.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bohatypodnikatel
01. 04. 2012 10:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

franta15
01. 04. 2012 08:48

Nechápu proč se tady strefujete do Partyšové. Ta je v tom úplně nevinně. Už sestavení této dvojice byla katastrofa, protože českou soutěž by měli moderovat Češi a snad tady máme dost svých lidí! Slávik byl úplně nemožný, místy to vypadalo že to chce moderovat sám a Partyšovou vůbec nevidí. Když něco řekla, hned jí skočil do řeči, a nejen ji. Maláčovou a tu druhou též víckrát umlčel a to co vždycky řekl, tak to byla úplná katastrofa. Slávik vůbec nemá slovník pro takotou příležitost. Je zvyklý na slovník z různých reality show, kde každého kdo se mu osobně nelíbí pošle někam a dělá tam ze sebe Boha. Jenže toto je seriozní soutěž a měl by si uvědomit, že tady nemá nějaké "hej počkej" lidi, které může klidně vyrazit!
Myslím, že Partyšová byla z něho v šoku a pochybuji, že by se tento styl moderování mohl líbit seriozní Maláčové, která si na soutěži tolik zakládá. Trapasem bylo účinkování jakéhosi geglavého Slováka a doufám, že příště nikdo ani Maláčovou ani ty děvčata ani celou soutěž neshodí tak nemožným moderátorem -cizincem. Proč nejde moderovat tuto soutěž na Slovensku??? Anebo i takovouto věc u nás "koupíme"??? Docela si umím představit, že ten kdo ho vybral to neudělal jen tak... Toho namyšleného spratka příště vynechte nebo se holt budeme dívat na něco lepšího! Je to ostuda pro tuto prestižení a dlouhole-tou soutěž.

street
02. 04. 2012 11:30

franta15 - souhlas, je to tak jak pisete...

pelagie
01. 04. 2012 08:34

nestál zanic, moderátoři na pětku a CC už nějak mimo, stále se něčemu smála jako pomatená a to už i po příletu do Prahy ,Malačová si stále na něco hraje, jinak holky mladý, tak nějak normální, žádná oslňující krasavice... podle mě je to už přežitý, škoda peněz

bobina
01. 04. 2012 08:16

Pustila jsem si to sice až pomalu na konec,takže jsem neviděla celé to nudné předvádění před tím,ale už jen ten konec byl opravdu "zážitek"! Proboha,to jsme na tomu už tak špatně,že musí pořad uvádět něco tak nechutně hloupého a namistrovaného? Hloupá Partyšová neumí moderovat ani omylem,nemá slovní zásobu,nezareaguje na nic,natož na předvádějícího se sarkastického Slávika,který se domnívá že je středobodem showbysu a že když párkrát vyjel do zahraničí,že je mistr nad mistry? Vždyť nic nedokázal a ta husička vedle něj,no to byl tedy nářez. Nebylo mi jí ani líto,její Pepa krachnul a tak ve snaze zachránit rodinný rozpočet skočí po všem a ti,kteří jí to nabízí prostě ještě nepochopili,že divák kašle na to která má jakou figuru,že touží spíše po inteligentním projevu. Doufám,že se ti dva ztrapnili natolik,že už je nikdy neuvidím ani zvlášť! Zlatá Mahu!!!

illis
01. 04. 2012 09:22

Ano, souhlasím, Partyšová se Slávikem byla nepodařená kombinace. Od té doby, co je soutěž Miss pod taktovkou Bakala Maláčové, tak to jde s touto soutěží z kopce. Nedostatky se snaží kompenzovat přítomností zahraniční starr, ale to je málo. Sama sebe nezapomene pochválit za mateřství. Zvolením Lindy Bartošové za Miss World to byl tedy úlet . Ještě, že čtenáři Blesku dali jasně najevo, kdo se jim nejvíc líbí, Tereza Fajksová je skutečně půvabná . Slepá porota dostala na frak. Kytice které dívky dostaly vypadaly otřesně, je vidět, že Michaela Bakala Maláčová šetří, kde může, jen sobě dopřává .

jajas
01. 04. 2012 07:29

Kdo ty dva navrhl na moderování? To byl asi špatný vtip, ne? takovýtrapas jsem už dlouho nezažila. Kdyby se Partyšová spíše než na to jak vypadá celý ten týden více připravovala na moderování, udělala by příště lépe. O Slávikovi ani nemluvím, ten se chtěl neustále zviditelňovat svými blbými vtípky, skákal do řeči všem a ještě u toho huhlal tak, že jej stejně většinou nebylo slyšet. Pro mne byli rušivými prvky pořadu.

rejpal3
01. 04. 2012 03:27

Já zašel raději do baru v ulici a dal si své téměř každodenní mochito a místo Missek misku slaných burských oříšků.
Mně stojí stále!!! Je to pravda, ale aby někdo nezáviděl, tak raději APRÍL ...
A které místo obsadila evinka1111 ??

bohatypodnikatel
01. 04. 2012 00:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rejpal3
01. 04. 2012 03:16

starypes
01. 04. 2012 07:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
01. 04. 2012 10:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
01. 04. 2012 10:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
01. 04. 2012 00:10

Miss World Lindu Bartošovou, to se tedy pěkně sekli . Viděli ji vůbec zblízka, viděli její úsměv a velké mezery mezi zubama. Nic trapnějšího jsem už dlouho neviděla . Maláčová asi ztrácí rozumové schopnosti .

popocatepetl
01. 04. 2012 00:19

Vždyť je to v podstatě obchod s bílým masem. Třeba ji už měli od někoho předplacenou.

bohatypodnikatel
01. 04. 2012 00:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
01. 04. 2012 09:24

Uklidni se a hleď si svého, říkala jsem ti o reakci na můj příspěvek, neříkala . Tak se laskavě necpi tam, kde o tebe nestojí. Jinak ti přeji hezkou neděli.

bohatypodnikatel
01. 04. 2012 10:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
01. 04. 2012 10:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

avena1
31. 03. 2012 22:57

moderátoři byli skutečně neprofesionální až trapní. Kde jsou ty časy, když Miss uváděl Marek Eben, Jan Čenský nebo Martin Dejdar! To byla jiná úroveň.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.