Krvavý pokus o vraždu v Milovicích: Opilec téměř ubodal muže! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Krvavý pokus o vraždu v Milovicích: Opilec téměř ubodal muže!

Policie místo napadení zajistila.
Policie místo napadení zajistila.  (Foto Aha! – David Malík )

Opilý tak, že nemohl téměř mluvit, byl muž (42), který málem ubodal v sobotu večer svého vrstevníka nedaleko ulice Lesní v Milovicích. Vystřízlivěl až v policejní cele.

Policie se záchrankou vyjížděla v Milovicích v sobotu večer. Muž (42) »zpitý pod obraz« tam vážně pobodal muže, který byl v kritickém stavu převezen do jednoho z pražských špitálů. „Mezi dvojicí došlo nejprve ke vzájemné ústní rozepři, která vyústila ve fyzické napadení, kdy muž napadl nožem druhého muže a způsobil mu velmi vážná zranění,“ řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Policie útočníka ihned zadržela a skončil v cele předběžného zadržení. Zatím nebyl obviněn. Aby jej mohli vyslechnout, museli počkat, až z něj vyprchá alkohol. Dával si prý pořádně na čas! Krajská kriminálka případ vyšetřuje jako pokus o vraždu. Za ten hrozí v případě odsouzení 10 až 18 let žaláře.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.