Dara Rolins: K soudu v den svých narozenin?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Dara Rolins: K soudu v den svých narozenin?!

Zpěvačce Daře Rolins (38) se zřejmě nesplní přání, aby její soud kvůli tragické autonehodě, při které zemřel Jindřich Rotrekl (†63), začal až po Vánocích. Soud už totiž datum prvního stání určil. Dostavit se má 7. prosince ráno! Pane jo, přesně v ten den má zpěvačka slavit své 39. narozeniny!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bohatypodnikatel
19. 11. 2011 22:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mondego
20. 11. 2011 19:23

bohatypodnikatel
20. 11. 2011 20:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mondego
19. 11. 2011 19:13

Buď tak lasav a dokaž, že jsi pořádný chlap s pořádným p....m a přestaň psát do diskuze, pokud přestaneš, jsi fakt chlap, ale pokud ne, jsi normální přihřátý chudáček s mizerným, malým pérem

bohatypodnikatel
19. 11. 2011 21:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mondego
20. 11. 2011 19:22

Takže, pořádný chlap nejsi, to už víme a že máš malý péro, víme taky, ale i s malým kašpárkem se dá hrát VELKÉ DIVADLO-BOHATÝ PODNIKATELI

bohatypodnikatel
20. 11. 2011 20:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uživatel_5807388
19. 11. 2011 19:08

Vy jste arogantní ,drzá ,závistivá ,nenávistná osoba, která nic nedokázala a velice závistivá žena .Vy jste vživotě ničeho nedosáhla a jen sršíte nenávistí. Nechme na soudech ,jak to doopravdy bylo Nebyla jste tam a jestli čerpáte z Bulváru , tak máte zkreslené a vymyšlené informace.Stalo se už tolikrát,že vše bylo vymyšlené, vše se dá upravit, psát ,že dotyčný řekl. A lidé Vašeho typu s prominutím vše žerou.Tyto novináři jen národ rozeštvávají. Muže být vše jinak. Podotýkám ,že Daru neznám jinak, než z televize.

j-a-n-a
19. 11. 2011 19:02

Nevím proč se tady řeší Dariny narozeniny?? Kdyby bulvár nenapsal,že je má přesně na den,kdy je jednání u soudu málokdo by to věděl!!!A sheilo 16,to co tu píšeš je opravdu jen závist,má prostě finance na to,aby někam vycestovala,tak jede a je jen její věc kam jede,co pije a na jaké večírky je zvaná,ta lidská závist je opravdu šílená!!!Nevím jestli se mi to jen zdá,ale pokud si tady přečtu příspěvek tvůj nebo vikiny 1 mám dojem,že jste rodina s Rotreklovými.Není to dlouho,co jsem napsala svůj názor v jedné diskusi a vikina 1 mi vzápětí přála,aby mi také někdo někoho takhle zabil,jenže netušila,že je tomu pět let,co jsem vinou jiného řidiče přišla o švagra,takže jsem ji tenkrát poděkovala za "přání" s tím,že už se její přání pro mě vyplnilo jen trochu dříve.....prostě mi vy dvě přijdete svými příspěvky jako rodina Rotreklova..toť můj názor...

Shelby16
19. 11. 2011 13:37

Zabila člověka a ještě si bude určovat, kdy bude mít náladu na soud ?! Jsi myslí, že když je ***brita, takže se jí bude každý klanět ! Vůbec jí nezajímá, jakou bolest způsobila rodině Rotreklovým svojí nepozornou jízdou ! Samé radovánky v USA a po světě, samé mejdany pro milionáře, drahé drinky a luxusní nákupy Greenwich Village v NEW YORK CITY !!! a luxusní pláže v Santa Monica v L.A. Teď udeřily boží súdy a je čas se zodpovídat za své činy a utrpení, které způsobila rodině Rotreklovým !!

bohatypodnikatel
19. 11. 2011 14:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tomik007
19. 11. 2011 21:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aznom
19. 11. 2011 22:08

"Bohaty" reaguje na "Sheilu" ,ty tupej ***!

aznom
19. 11. 2011 18:34

Prostě má všechno to ,co taková šeredná,závistivá a hlavně tupá slepice,kterou jseš ,nebude nikdy mít.Ty už nadosmrti budeš jenom rajda co mele držkou.A to je dobře!

bobina
20. 11. 2011 15:39

Bože,ty jsi asi ještě nedospělec,nebo totálně vypatlaný závistivec! Je od tebe opravdu obětavé že se tak staráš o city paní Rotreklové,ale je otázka,zda brečíš na správném hrobě a to nikdo zatím neví ,tak si ty srdceryvné výlevy strč někam! Zdarec krásko!

bohatypodnikatel
19. 11. 2011 12:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Shelby16
19. 11. 2011 13:46

Rodině Rotreklových přeju spravedlivou satisfakci, co to, co jim provedla Dara a Daře přeju přísný trest a minimálně na 10 let sebrat papíry od auta, kdy nedošlo k dalšímu neštěstí (je známo, jak se dopravním rychlostním limitům vysmívá a stejně jezdí rýchlo Ponechala bych jí akorát řidičák na malý motocykel (moped) do 50 ccm

bohatypodnikatel
19. 11. 2011 14:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pavucinka
19. 11. 2011 12:00

Mám k Darince výhrady ale i k našim soudům. Já bych se omluvila a stejně tak obhájce ze zdravotních důvodů. Bohužel už jsme dorazili i na tato pomyslná " místa", kdy se oboustranně chováme jako uličníci. Společnsot je v této době jakoby v hlubokém smutku a měli bychom chodit v černém, než se zdvohneme z lože těžce nemoc­ného­....­./záz­raky se dějí,někdy a musíme si je zasloužit svou snahou/

bohatypodnikatel
19. 11. 2011 12:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.