Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 27. března 2015

Svátek slaví Dita, zítra Soňa

Herec Lubomír Kostelka (83) - Infekce v krvi! Lékaři museli odložit operaci!

Lubomír Kostelka už pracuje jen pro děti jako moderátor pořadu Kouzelná školka.
Lubomír Kostelka už pracuje jen pro děti jako moderátor pořadu Kouzelná školka. (Česká televize)

Herec Lubomír Kostelka alias dědeček z Kouzelné školky neslaví své dnešní 83. narozeniny v ideální kondici. V lednu se totiž měl podrobit operaci kolene, ale kvůli špatným předoperačním prognózám se musela odsunout.

„Měl jsem jít v lednu na operaci, ale bohužel z toho sešlo. Mám špatnou nohu, koleno je pryč,“ svěřil se deníku Aha! oslavenec Kostelka, který stále doufá, že se nutné operace dočká.

„Pravděpodobně do konce roku pod kudlu půjdu. Bohužel se to muselo takhle oddálit, protože se nepovedlo předoperační vyšetření. Měl jsem v těle nějakou infekci, která nechtěla pryč,“ pokračuje herec, kterého kromě Kouzelné školky proslavil i seriál Ranč U Zelené sedmy.

„Noha mě strašně moc bolí. Naštěstí chodím sám, ale bez hole se neobejdu,“ vysvětlil herec. I přes nepříznivý zdravotní stav ale na narozeniny nezanevře. Oslavit je musí jednak v Kamberku ve středních Čechách, kde žije, a na Moravě, odkud pochází – stejně jako jeho největší kamarád, legendární Vladimír Menšík. „Už v pondělí jsem si byl sednout s pár přáteli. Zítra jdu zase, už mám rezervované stoly v restauraci, a ve čtvrtek jedu do Prahy slavit s rodinou,“ usmál se herec.

reklama

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.