Na vlastní kůži: Kinezioložka vstoupí do vaší paměti a odblokuje problém! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Na vlastní kůži: Kinezioložka vstoupí do vaší paměti a odblokuje problém!

Máte osobní či vztahové problémy? Drtí vás stres, úzkost, jste bezradní, trápí vás choroba? Zkusili jste si přiznat, že ve většině se všechny trable odehrávají ve vaší hlavě? Kinezioložka Ivana Jaitnerová (49) vám třeba může pomoct. Vstoupí s vámi do vaší minulosti a všechno, co vám může podvědomě bránit v rozvoji, odblokuje. Budete se cítit, jako byste se znova narodili…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

anezat
18. 11. 2013 19:43

Mně i synovi tato metoda pomohla. Je ale potřeba pak cvičit, co kineziolog doporučí.

hubibi
18. 11. 2013 11:58

Je to úplně na nic Absolvovala jsem to já, dcera a ještě pár mých známých a byly to jen a jen vyhozené peníze!

b.r.s.a
18. 11. 2013 07:14

No,já byla u jedné a zaplatila jsem nekřesťanské peníze a vůbec,ale vůbec nic.
Vyptávala se mě ,ale s problémem, který mám to je možná ještě horší než před tím.

prroud
18. 11. 2013 09:36

jako vsude a ve vsem ,i mezi "leciteli" jsou bohuzel sarlatani a podvodnici. Jako u doktoru,vetsina vas proda za peknouckej zivot farmakoncernum,ale najsou se i taci a bude jich doufam cim dal vic,kteri se snazej opravdu lecit,zajimaj se o svou praci a o cloveka v prvni rade.Ti vam reknou pravdu o ockovani,silenym farmaceutickym prumyslu i pseudoleceni a snazej se vam pomoct komplexne,stejne jako dobrej lecitel.Za vsim hledej cloveka.

prroud
17. 11. 2013 17:55

Preju hodne stesti v praci,ta pani na rozdil od doktoru,lidem opravdu pomaha!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.