Komu není rady, tomu není pomoci! Aňa Geislerová (39): Barák na odstřel za 8,5 milionu korun! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Komu není rady, tomu není pomoci! Aňa Geislerová (39): Barák na odstřel za 8,5 milionu korun!

Herečka si měla podle deníku Blesk pořídit v Dobřichovicích u Prahy dům za mnoho miliónů. V čem je problém?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

karolinasvetla
12. 09. 2015 23:06

Nechápu jak může bulvár psát takové články a nedokáže si zjistit jestli náhodou Anča nemá naspořeno dalších 40 milionů určených na přeměnu tohoto baráčku ve své sídlo.

joudajoudovy
12. 09. 2015 09:30

joj!!!! drbny se jiz pasovaly na odbornice z oboru stavebnictvi a pouhym pohledem, bez osobni ucasti na prohlidce objektu, uznaly, ze barak je na odstrel.
uz se tesim, az vilka projde rekonstrukci.
a pokud zachovaji design exterieru, vase zavist nedojde nasyceni.
v cem pisalci mate staly problem?

-bello-
12. 09. 2015 11:48

jaká závist ?
někdo preferuje uprášený krajky na policích , někdo by z nich blil.
Nejsi ty divnej, " pisálku " a la morde ?
prej ... pisálkové , ...nedojde nasycení ...
kam na to chodíš, Kájo Maříku ?
hm hm

ellenic
11. 09. 2015 21:52

Vykrvácí finančně tím, že do kompletní rekonstrukce bude muset dát další 3-4 miliony . Ale ona se zase brzy finančně zahojí, v její branži se vydělávají peníze rychle a mnohem lépe, než v jiných odvětvích. Za ty peníze mohla mít jiný dům a v mnohem lepším stavu.

kraken.666
12. 09. 2015 00:30

prrddellenic (_!_)..co ty tady zase kvičíš ty smradlavá lůzo s holou prrddelí ?
Radši se starej o ten tvůj smradlavej , plesnivej kutloch a nestrkej rypák do věcí do kterých ti nic není !
.

ellenic
12. 09. 2015 09:18

kraken.000 Holou (_!_) máš Ty sám a k tomu nepoužitelný mozek Ty ubožáku. Do smradlavých lůz nadávej své mámě , že takového debila živila. Právě se rozhlížím po svém bytě a je mi fajn . Uklizeno, oběd na sporáku, pohodička. A Ty hlupáku, nešťastný, nemilovaný, životní fiasko . Kdo by také chtěl žít s takovým zkrachovancem. Ostatní na diskuzi Ti správně píší, co jsi zač. Doufám, že Ti Tvé hnusné a sprosté příspěvky budou oplácet stejně jako já. Nenechám si to líbit. Hnus , co si dovolíš.

ararat
12. 09. 2015 11:16

koukejme se helemese...zase nový nick naší NEuš­lechti­lé,be­lado­ny,ne­bo teriyaki...tam nemusíš zjišťovat IP adresu,stačí napsat koment a je to tu jako otisky prstů
to jsi opravdu tak naivní a hloupá,že to člověk nepozná?

Závistivče,nic nemáš a nic nevlastníš ani toho blbého meka prostě socka

ellenic
16. 09. 2015 08:32

ararat Výše jsem Ti napsala, že nejsem ta, za kterou mne máš, tak to prosím respektuj.

mord
12. 09. 2015 11:41

bellmek nebo oxallis? to je fuk stejny hloupy zakomplexovany brak

smazan_20160509
18. 09. 2015 06:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ellenic
18. 09. 2015 10:09

teriyaki

ararat
15. 09. 2015 08:22

blbá-dono potažmo ellenic,už se zase preferuješ jako někdo jiný? scíhza schíza tě trápí,bože ty jsi fakt tak naivní,že tě člověk nepozná dle psaní tvých komentů?

a to jsou ti všichni co jsi za člověka,možná nemocná co potřebuje léčbu a pak politování..10 v 1

ellenic
15. 09. 2015 20:19

ararat Tak tohle jsi už vážně přehnala . Když jste tady po sobě s -bellou- a beladonou vystartovaly, bylo mi to jedno, protože se mne to netýká. Ale pokud si skutečně myslíš, že já jsem ona, tak s tím jdi fakt do háje. Mohu Tě ujistit, že nick je můj a nemám s -bellou- vůbec nic společného . A o to víc mne to na Tebe mrzí. Jaké mám názory je jen moje věc, já po Tobě také neházím kameny, když něco napíšeš. Ještě, že chodím převážně na slušné diskuze , kde je skutečné jméno a žádná anonymita. Stačí, jak se do mne naváží ten bláznivý kraken a teď jsi se přidala i Ty. Fakt to se prostě nedělá.

-bello-
16. 09. 2015 23:20

ellenic

drobná připomínka k tvému vyjádření kdo po kom vystartoval.Nebyla jsem to JÁ, nýbrž místní ararat a to ihned , jakmile jsem se na diskusi poprvé objevila a přidal se k ní chudáček mord. A nebyla jsem jediná, do koho se naváželi.A ararat i mord dobře ví např. , že mekanik je mladej chlap , který tady byl dávno přede mnou a má jiný styl psaní.Když té arara " pochleboval " byla z toho celá paf, jenže pak jsem se obkjevila já. Ararat dobře ví, že oxy a teri taky nejsem já a dobře ví, že další nicky tady schválně na lidi navaluje, aby je činila nedůvěryhodnými ( směšné slovo tady na diskusi, ale přesto ..).
A soptí, když jsme jí řekli, že máme na sebe s mekem maily a samozřejmě i čísla.
Je to tak snadný, že není možný, že na to někdo nepřišel .. , to myslím fakt vážně.
kraken666 a spol. nemá cenu komentáře žádného
Nesnesu oplzlý ženský.A to ararat je.
Tolik jsem chtěla říct .nemám s tebou taky nic společnýho.

ellenic
17. 09. 2015 11:07

-bello- Zdravím a díky . Moje kamarádka už sem ani nechodí, jak je znechucená. Je pravda, že na jiných diskuzích, kde se musíš zaregistrovat a nemůžeš jen tak měnit nicky tam prostě neexistuje taková vulgarita a hloupost lidí. Já jsem kdysi na této diskuzi jednomu také vulgárnímu napsala svůj názor, chtěla jsem vědět, proč to dělá, docela jsem se s ním nakonec dobře pobavila. Uznal, že to není v pořádku a potom už to šlo . Přeji hezký den. Ell.

antonuis.j
11. 09. 2015 19:43

Mně se ten dům líbí. Má duši. A není to panelák ani řadovka, studená neosobní škatule bez vkusu, hranatá bedna, ani novodobé "podnikatelské baroko", které má jen ukázat, že majitel má prachy. . Je to krásný dům - samozřejmě bude chtít opravy, ale kam se i tak na něj hrabou moderní pseudopaláce, ty jsou hnus. Aně fandím, přeju jim, aby se jim v tom osobitém a zajímavém domě krásně žilo.

kraken.666
12. 09. 2015 00:47

pane jo , to jsou věci !
A když jí tak hrozně moc fandíš tak u toho tleskáš a skanduješ ty pytložvejku ?

sakajeva
11. 09. 2015 18:31

Náhodou je to hezký domeček. Nejsem moc znalá v informacích o herečkách, tak nevím, jakého má Aňa chlapa, nebo jestli nějakého má. Ale takový starý domeček potřebuje chlapa, který má práci okolo domu jako hoby. Jinak jí ten dům spadne na hlavu, protože placení řemeslníci ji oberou a ještě práci odfláknou. Přesto Aně přeju jen to nejlepší

antonuis.j
11. 09. 2015 21:30

majojo
11. 09. 2015 18:17

Závidíte, blbečci bulvární? No to asi máte malé platy za ty svoje zvratky. Přitvrďte, dostanete víc, jako každá žádaná prostitutka a můžete si koupit třeba i unimobuňku.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.