Ivana Gottová: Ostuda! Ponížení! Nepomohla ani přímluva manžela… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Ivana Gottová: Ostuda! Ponížení! Nepomohla ani přímluva manžela…

Dalo se to čekat! V anketě Zlatý David, jejíž výsledky pořadatelé vyhlašovali ve středu večer, si cenu za nejhorší klip loňského roku odnesla Ivana Gottová (39). Odnesla v uvozovkách... Na vyhlašování totiž nepřišla!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

matylda-rut
12. 04. 2015 13:16

Přestań, zatím se ztrapńuješ pouze ty. Když se ti Ivana líbí, když ti stačí jak zpívá, pak nemáš hudební sluch, ale i to je vpořádku, ale nenavážej se do ostatních.

ararat
13. 04. 2015 12:39

matylda-rut
a kde měla nějaká svůj koncert?Já nic takového nezaznamenala,nebo ty jo?Tak zmlkni když nevš o čem vlastně tady mektáš

bum-bac-bum
12. 04. 2015 13:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150505
12. 04. 2015 14:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
12. 04. 2015 19:10

bumbácko,snaží se ke mě dostat,to už mám ověřené,aníž by to bell tušila,snaží se ale marně

bella.
12. 04. 2015 22:48

bum-bac-bum

díky, začínám mít pocit, jsem na besídce zvláštní školy.
Mordovi gooluju patrně svůj mozek a ararat jsem pro změnu jak zkušený hacker do mozečku vlezla.
Tohle diskutování na AHA ztrácí význam slova diskuze..Převažují nicky , co jsou v jednom i 3 jedinci schovaní a suma sumárum si sami sobě odpovídají.
ahoj .

ararat
13. 04. 2015 06:54

no a to mě na tobě baví,jak se snažíš obhajovat,to je sranda

bella.
13. 04. 2015 11:10

ararat

blbko, víš co vůbec pojem obhajovat obsahuje?
Význam slov leckdy jen matně tušíš , jsem ti už napsala, ne?

ararat
13. 04. 2015 12:37

spíš to nevíš ty,vždyť jsi tady vysvětlovala které jsou pravé nicky a které nejsou a proč nejsou? a vysvětluješ co kde jsi napsala a kde jsi nepsala kde jsi byla sprostá a kde zase nikoli..píšeš blbosti to je normálnímu člověku jasné,jen tobě chybí logické uvažování,abys dala pozornost od sebe tak jsi mě tady začala obviňovat z nekalostí a svých přiblblých doměnek..jeno tady lžeš a vynýšlíš si a manipuluješ s lidmi

smazan_20150505
12. 04. 2015 13:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
12. 04. 2015 19:08

ararat
12. 04. 2015 19:05

co já jsem vdova a pobírám vdovský důchod jo a pak že nejsi blbá,to že mám dvě děti a že jsou na mě děti pyšné je pravda a také jsem to tady zmínila...zuřivá kapitalistka? to dle tebe má být jako co? a že mám měsíčně 60 tis.někdy i více,to je také pravda..je na tom něco špatného? nekradu a nelžu a neintrikuji jako ty,že bych se chlubila a dávala na jevo všem že jsi lepší nežli ty...nejsi jsi svými komenty hloupá a nadutá socka,co tebe baví není ani tak podstatné jak to že se domníváš a nic o mě nevíš a jsi cholerik,který tady zuří a sprostě nadává a snažíš se ponížit,ale nějak se to to nedaří a ani se ti to nepodaří to je jasné...kdybys měla zdravé sebevědomí tak tak nevyvádíš jak splašená kobyla,kopeš a kopeš kolem sebe.. jak ta splašená kobyla,,tak kde tedy bydlím na východě nebo jihu hahahahaha..nebuď trapná svými komenty,prostě máš smůlu informace nemáš a jen se domníváš tak a už do mě už se těším čus

bella.
12. 04. 2015 22:41

ararat
Prosím tě zalez.Píšeš nesmysl. Nikdy jsem nebyla sprostá, protože prostě nejsem!.
Vůbec mi nevadí, když tady padnou silnější výrazy a někdo umí trefně použít.Tvoje výrazy však trefné nebyly a zvedal se po nich žaludek.
Paměť mám vynikající, bylas tady za to dokonce i chlapama napomínána !
Není problém ten tvůj hnůj v historii vyhledat.
Pročež, drž se zkrátka, máš máslo na hlavě, kopretinko.
Předpokládám, žes celý odpoledne a večer číhala kdy dorazím a co odepíšu.
Dočkala ses, počti si

ararat
13. 04. 2015 06:52

já jsem ve většině slušná na rozdíl od tebe,i to se dá dohledat,a když máš tak dobrou paměť tak by sis také měla pamatovat,ty drzý spratku,že jsem také přiznala že jsem i někdy řekla něco sprostého,a vůbec mi to nevadí,jen sem vrátila co jsi ty mi řekla..ale klidně hledej historii mě je to úplně ukradené,já se za to nestydím,ale ty tady urážíš a napdáš lidi za něco co sama děláš a o to je to tady horší,tak se zase zfackuj abys ses probudila ze sna
já žádné máslo na hlavě nemám a mám o proti tobě čisté svědomí,což se o tobě moc řící nedá neboj nejsi můj střed světa jsi jenom hračička,na které se bavím,mě totiž hlupáci rozesmívají a ty k nim patříš..pápá

bella.
13. 04. 2015 11:08

ararat

ihned vyhledej v historii , kdy já byla sprostá ,vulgární anebo oplzlá jako ty a dostaneš stovku na krabičák, nebo kolik stojí
a nezapomeň hledat pod bella. tečka za jménem, nebo původně beladona s jedním n, kdy všichni všichni místní vědí, že jsem oznámila změnu tohoto svého a nicku a proč!
A už mi nic nevysvětluj, jemá to hlavu ani patu .Nechodím sem sledovat převlečený nicky, nebo nějakou ararat, nýbrž drby naší české " smetánky "

ararat
13. 04. 2015 12:33

a zase jsi potvrdila jak jsi naivní a hloupá..neboj hledat není ani potřeba já tě nachytám opět a zase,jak jsi mi sprostě nadávala a urážela..a proč jsi změnila nick z beladony na belu a další jiné,tak být tebou mlčím a z pokorou příjímám co mi lidé vytýkají..opravdu už se dobře v tom motáž

bella.
14. 04. 2015 00:26

ararat

vážně trpíš bludy, anebo už jsi tolik lidí urazila a tolik ti jich to vrátilo, že v tom máš bordel.Nikdy jsemm nebyla sprostá, to mi nepřišiješ, prostě nebyla!!! A už dost o tom,Lidi mě uznají tady a vědí.Avšak - od prvého okamžiku, co jsem sem přišla jsem zaznamenala 2 výrazně oplzlé nicky a 2 naprosto blbé
Oplzlí : ararat a eisebieger (nebo jak se jmenuje)
blbí: mord + kraken666
počet blbých, ani oplzlých se nezměnil , přibyly ale jejich nově nasmlouvané nicky, takže blbost a hnůj tady převažuje.
Jsi mezi svými, ararat.Konečně máš sobě rovný diskus.

ararat
14. 04. 2015 07:31

marně se snažíš něco vyvrátit zpět,jsi sprostá a vulgár­ní,nep­řejíc­ná,hlou­pá schi­zofren­ní,vy­mýšlíš si nesmyslné tvé fantazie,schováváš za X nicků a v hlavě spřádáš neskutečné příběhy a jsem velice ráda,že nejsem sama co tě prokoukli,jsi nafoukaná a jednoduchá osoba,věř že na bulváru hvězdu ze sebe neudělá,běž do života tam si užívej neztrácej čas,třeba blbými tlachy o celebritách,tam svou důstojnost člověk nedosáhneš,hodnoty člověka jsou úplně někde jinde,něž tam kde je hledáš právě ty,jestli je někdo tenčí hrubší,jestli má obočí takové či onaké,kdo je hezčí nebo škaredější...to je vše pomíjivé.,.nesuď lidi lehkovážně a nedávej důraz,že jsi tady lepší..prostě nejsi a nikdy tady lepší nebudeš,běž z mekem na dovču a užívej život a neztrácej život tady ze seniory a nebo jak ty říkáš blbci.....pokud tohle nechápeš pak jsi marná a už ti nepomůže ani pomyslný mek...
hnůj jsem nezasela,udělala jsi to ty a spring1..postupně jste si vyměnily nick,aby jste zmátli lidi a opak už nemluvím o tom jak jsi tady spřádala na mě úplné nesmysly,a to je také sprosté...

bt961
13. 04. 2015 13:46

Slušná? Aha ty jsi žena o to pro tebe hůř. Zamysli se nad sebou.

mekanikk
11. 04. 2015 21:56

bel

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.