Ivana Gottová: Ostuda! Ponížení! Nepomohla ani přímluva manžela… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Ivana Gottová: Ostuda! Ponížení! Nepomohla ani přímluva manžela…

Dalo se to čekat! V anketě Zlatý David, jejíž výsledky pořadatelé vyhlašovali ve středu večer, si cenu za nejhorší klip loňského roku odnesla Ivana Gottová (39). Odnesla v uvozovkách... Na vyhlašování totiž nepřišla!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

xsedmikraska
12. 04. 2015 07:12

Na vyhlášení TýTý vystupovali opravdu velmi kvalitní zpěváci z mladé generace. Snad paní Gottová pozorně naslouchala. Mistru Gottovi blahopřeji a zároveň mu z celého srdce přeji, aby byl sám sebou!

ararat
12. 04. 2015 07:59

xsedmikraska
velmi kultivovaný příspěvek,a souhlasím s tím co píšeš,je to tak

smazan_20150505
12. 04. 2015 10:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mord
12. 04. 2015 12:48

a ty jsi primitivní a často vulgární NEodbornice v podstatě na všechno oxallis

smazan_20150505
12. 04. 2015 13:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
12. 04. 2015 18:14

jsi oxalis a marně se bráníš,to tady vědí všichni a ty tvoje další nicky ani nemluvím,a ty o kultivovanosti nic nevíš,jsi hloupá a tupá..spratku

smazan_20150505
13. 04. 2015 04:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
13. 04. 2015 06:45

eeee,to by se tobě hodilo hahahaha seniorka není zvyklá se vzdávat,máš to marný

ararat
12. 04. 2015 22:12

na to musíš být odborník...bože spratku,dej se do kupy

bt961
13. 04. 2015 13:44

Ararat ty ani nechápeš daná slova.

bt961
13. 04. 2015 13:44

subrosa1976
11. 04. 2015 23:39

Ararat: ty mě začínáš bavit... doposud jsem Ti psala o tom, pokud jsi to nepochopila, že paní Gottové nic nezávidím!! Jen píšu svůj názor, ve kterém shrnuji, že je tuctová, obyčejná, tak jako my všichni tady a jen proto, že si vzala Gotta opravdu neznamená, že má talent na zpěv, kterému se evidentně nikdy profesionálně nevěnovala!!! Byť by si zpívala, tak, jako já v koupelně, v autě, v obýváku... To, že jsem popisovala stručně její životopis, ve kterém jsem mimochodem zmínila její Bc. studium, jsem chtěla jen říci, zase jen to, že je obyčejná... CHÁPEŠ TO!!!!! Píšeš o empatii...ale já o emoční inteligenci, kterou hluboce postrádám u Tebe, když nechápeš mé příspěvky!!!Které by pochopilo i pětileté dítě a to tak, že jí nic nezávidím a zlého nepřeji, že jen pouze vyslovuji písemnou formou komentář o tom, že prostě Gottová není talent ani na zpěv a ani na řeč, víc jí neznám!! kapišto Ararat???!!! Sama si se mě ptala zda mám VŠ, a já Ti odpověděla, že to není podstatné pro nic v této diskusi, přesto jsem přiznala, že mám, ale nezmiňovala bych to, pokud by mi někdo, jako jsi ty tuto otázku nepoložil. A teď se zeptám já Tebe, píšu něco o tom, že podle toho lidi hodnotím???? NEpíšu, tak co to zmiňuješ???!!! Jestli jsi to v mém příspěvku četla, tak si kup brýle četla jsi špatně!!! Měj se fajn.

ararat
12. 04. 2015 07:57


subrosa1976
no jsem velmi ráda,že tě začínám bavit
popis rozpisuj své komentáře,je to tvá svobodná vůle,jen že ty asi nechápeš samu sebe.
Nepíšeš jako všichni ostatní mimo belly,spring1 a aj.
Vysmívat se někomu že má VŠ s titulem JENOM Bc,mě příjde velmi stupidní a nic nevypovídající o tom co vlastně chtěl tím básník/ty/říci,má to jako hanobit nebo zesměšnit,a pokud jsem se tě ptala jaké máš ty vzdělání,tak jsi napsala že máš také VŠ, a tak to promiň ale pochybuji o tom že by vyso­koško­lák,ses­molil tak primitivní koment a choval se takto přízemně, shazoval něčí vzdělání..mou emoční sympatii klidně zpochybňuj je to tvé právo,ale pořád říkám,že slušný člověk nedehonestuje člověka a je jedno o koho se jedná, a veřejně nedává na pranýř jen k vůli tmu,že se mu něo nelíbí a zase je jedno o koho se jedná, nesnaží se jej
jakýmkoli způsobem ponížit,což ve tvých komentech je.
Že Ivana Gottová je či není talentem,ty jako laik určitě nemůžeš ohodnotit,ale můžeš na ni mít nějaký názor to ano,ale neurážet a nějak ponižovat což v tvých komentech je a to opravdu chápou i 5leté děti jak zmíňuješ.
tak že to ukončím,paní VŠ-školáčko,piš své komentáře od toho to tady je,ale neponižuj a neurážej,což v tvých komentech je,prostě chybí ti slušnost .Jsi dospělá,ale věřím že bys se našl někdo mladší než jsi ty a vytkl by ti,ne že něco napíšeš,ale jako to napíšeš a o to tady jde.
Tak si vezmi brýle zamysli se co ti píšu a jak ti to píšu a doufám,že můj koment je dostatečně vysvětlen,abys to pochopila oč mi jde.Také se měj fajn.
PS: Jak ty poznáš kdo má empatické cítění a kdo jej nemá to by mě opravdu zajímalo?

smazan_20150505
12. 04. 2015 10:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mord
12. 04. 2015 12:51

ty jsi zase evidentně velmi omezená oxallis. Mnohokrát jsem ti už vysvětlil, že pomluvy a závist pro mě nejsou názor možná pro tebe ano, ale to je tvůj problém

smazan_20150505
12. 04. 2015 14:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
13. 04. 2015 06:55

jooooooooo to je vončo spratku a přidej na drsnosti

bella.
13. 04. 2015 11:13

mord
mnohokrát jsem ti naopak já vysvětlila, že tvoje komenty jsou monotématické a rozumově hodně podprůměrné.

bella.
12. 04. 2015 11:28

subrosa1976 - je to dlouhé, omlouvám se , čti:
Gottová má vzdělání ze školy, kterou napálili pěkně v Reflexu a můžeš si o její úrovni přečíst.je to vážně urážka pro ostatní Bc. a Mgr.
Bakalářské studium bych tady tak, jak je Ministerstvem školství pojaté, ihned zrušila.je to trapárna, vem si na VŠ
( státních VŠ , nikoli soukromých) ten rozjezd a uvědom si kolik jich nevydrží dál než do 2. ročníku.Jenže než být vykopnut je lépe se doplazit do 2 letého cíle Bc. Určitě chápeš co chci říct.Soukromé VŠ já neberu jako dobře investované vzdělání( bráno čistě akademicky). No a na UJAK si titul zaplatíš .Vidím, že o tom víš své , nemá cenu mluvit dál.
Ararat na sebe vypověděla:
je vdova, sama za komunistů vychovávala děti, měla údajně bídu , ale pobírala i vdovský důchod a bydlela za hubičku , byla zaměstnaná atd.Po 89 se z ní stala zuřivá kapitalistka
( plýtvá slovem empatie, spojení kapitalista a empatie mi zní směšně ) . Dál nám sdělila, že současný její income je 60.000,-Kč a její děti jsou na ni pyšné.
Její oplzloti si zpětně klidně dohledej.Takhle mluví stoka! Takže její sociální skupinu si dosaď .
Je odněku od Ostravy, ale podle použitých výrazů spíš dál na východ a trochu na jih, ale může klidně v Ostravě žít.
Ona + její závěs mord osočují např. mě , že jsem blbá a věci si jen googluju
Kdyby jeden jak druhý měli ánunk o vzdělávání se chápali by, že bez vědomostí si jisté odkazy nikdo není schopen najít. Tohle však nechápou .
Ararat používá cizí slova, jejichž význam leckdy jen matně tuší , např. i její nyní použité spojení " emoční sympatie " mě baví .
Zásadně je v opozici a útočí.
Za sebe říkám, pokud zavítám na bulvár , pak kvůli drbům ve společnosti a klidně a s chutí si ráda přisadím, když to tak cítím.
Od toho sem jdu a nikomu se omlouvat nemusím a nedělám to !!!! , neb mám zdravé sebevědomí
Měj se krásně a kašli na ni.Má v závěsu nick mord, to je jedinec , jehož cena je pro debatu nulov

mord
12. 04. 2015 12:49

zase už žvaníš ty nagooglované drby grafomanko? jde to s tebou opravdu z kopce

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.